Skocz do zawartości

Najtańszy sensowny blok CPU pod 775/1155


Recommended Posts

Otóż niedługo mój laptop się ze mną żegna, będą pieniążki na wodowanie i inne sprawy. Ale nie chce super wydajnego bloku za grube zielone. Starczy mi nawet już trochę przestarzała technologia, jeśli dobrze spełnia swoje zadanie. W przyszłości sam będę sobie kroił miedź, ale chciałbym coś prostego do porównania z tym co będę tworzył. Ogólnie moje zacięcie na majstrowanie podpowiada mi mocno alternatywne chłodzenie wodą (tzn. raczej nic poza blokami nie będzie dedykowane, które w przyszłości pewnie będą samoróbkami). Pod uwagę biorę chociażby Prison V2 (tak, ten bez PRO jeszcze, w ogóle jak najtańsze), ale nie wiem jak przy procku i5-3570K, czy w ogóle wyrobi przynajmniej na poziomie BOXowego wentylatorka... Pompę mam upatrzoną całkiem mocną i "półdedykowaną" że tak powiem, model mam na stacjonarce zapisany... Napewno przepływ i słup wody na tyle spory, że każdy z bloków przeciągnie.

Rozumiecie, matura te sprawy, to siedzi się na forum i pisze, byle by nie siadać do książek xD

Link to post
Share on other sites

ltx mógłby być tym najdrozszym, ale w tym wypadku najwyższą role biorą pieniądze, to ma być bardzo budzetowy projekt.

 

No ludzie, pomocy:P a co myślicie o tym http://angela.pl/p6357,magicool-cpu-block-black-butterfly.html no i o prisonie V2 o którym nikt z piszących słowa nie powiedział?

 

Lepiej kupić chłodzenie powietrzem niż to coś

Link to post
Share on other sites

ltx mógłby być tym najdrozszym, ale w tym wypadku najwyższą role biorą pieniądze, to ma być bardzo budzetowy projekt.

 

No ludzie, pomocy:P a co myślicie o tym http://angela.pl/p6357,magicool-cpu-block-black-butterfly.html no i o prisonie V2 o którym nikt z piszących słowa nie powiedział?

 

Wiesz, najprostsze i najtańsze bloki wodne mają to do siebie że zwykle są słabo wykończone...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...