Skocz do zawartości

Komputer bez karty graficznej za 2000zł


Recommended Posts

A Deus G1 600W da sobie radę z dwiema 660 lub dwiema 7870 xt?

@hitmanbz

Nie wprowadzaj w błąd bo z dwiema 7870XT sobie nie poradzi... przyjdzie jakaś gra wymagająca i zasilacz sobie nie poradzi. Przecież to jest prądożerna karta.

Daj mi test gdzie 660 sli jest szybsza od 7870XT w CF bo coś mi się wydaje że jest to wyssane z palca.

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_vertex3d_hd_7870_xt_black_tahiti_le_prawie_jak_hd_7930?page=0,23

A tak w ogóle nie ma czegoś takiego jak CrossSLi tylko jest to hybryda która jest wykorzystywana przez 10 gier? Wtedy Karta od NV działa licząc fizykę do gry czyli physx a kartę do AMD jako grafikę.

 

Do SLI bym brał na przyszłość przynajmniej XFX650w.

Tak w ogóle to bez OC:

http://www.tomshardware.com/reviews/geforce-gtx-660-geforce-gtx-650-benchmark,3297-23.html

Więc po OC kart i np maksymalnym obciążeniu podzespołów(futuremark) może nie dać rady.

 

@Autor Zmień jedynie płyte na GD55 jeżeli jest w tej samej cenie jeżeli nie musisz dużo dopłacać i jest ok:).

Edytowane przez Tridefy
Link to post
Share on other sites

Ludzie polecają MSI lub Gigabyte'a

Wg tego testu MSI ma najlepszą wersję 660... Ramki wykręcono do 1740 MHz, co jest chyba najważniejsze, bo mocy GPU raczej brakować tobie nie będzie. Zaś temperatury przy obciążeniu to całe 2 stopnie na korzyść Gigabyte'a. Jak tak patrzę na ten test, to bym brał MSI. Jakie pamięci tam wsadzono, to muszę poszukać.

 

@Edit

Nie jestem w stanie znaleźć, jakiej firmy używane są pamięci.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

@up i nie ma tego paskudnego, okropnego, odpychającego i niszczącego cała estetykę wnętrza wstrętnie niebieskiego psb.... fuj. To właśnie dlatego kupiłem 580 od Asusa (ach ten cudownie miodny backplate :D )

Link to post
Share on other sites

Ale na gwizdek tobie ta wiadomość, czy ma chłodzone pamięci MSI tak samo jak Gigabyte, skoro MSI kręci się lepiej, na procku i na pamięciach. My mówimy a albo b, a ty teraz, że ani to, ani to.

MSI to najepszy 660, jaki jest, więc weź go i nie drążmy tego tematu. Jak chcesz zrobić inaczej, to zrób, ale nikt (albo mało kto) to poprze.

Link to post
Share on other sites

Okej. Wezme MSI, jednak narazie zastanawiam się czy nie poczekać by na haswelle. Czy wtedy za 800zł kupie dobry procesor pokroju 3570k? Czy są już płyty pod 1150? Ile kosztuje/będzie kosztować płyta podobna do gd55?

 

Nie chce tutaj aluzji o szklanych kulach itd. Jeśli jeszcze o czymś nie wiadomo - napiszcie mi normalnie. Nie znam się na nowościach, więc nie wiem. Dzięki :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...