Skocz do zawartości

Jaki wentylator 200mm na front?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Gość t.luk,

Recommended Posts

Witam,

jak w temacie, poszukuję cichego i stosunkowo wydajnego wentyla 200mm na front obudowy.

Bardziej zależy mi na ciszy niż na wydajności (wiem, że baaardzo ciężko połączyć te dwie cechy  ;) ). W tej chwili na froncie mam Cooler Master MegaFlow, ale na 50% jest już stosunkowo słyszalny, a cisza to priorytet.

Najlepiej gdyby wentyl był cały czarny (resztę wentyli mam Akasa Viper, niestety ten producent nie wypuścił tej serii w rozmiarze 200mm), podświetlenie LED niekonieczne - nie jestem zwolennikiem światełek.

 

Moją uwagę zwróciły:

1. BitFenix Spectre Pro 200mm,

2. Xigmatek XLF-2004 Blackline

3. NZXT FS-200 Enthusiast Silent Case

 

Prosiłbym o jakiekolwiek opinie użytkowników w/w wentylatorów. Może zaproponujecie coś innego wartego uwagi. 

Osobiście najbardziej skłaniam się ku pierwszemu z mojej listy, a ostatni dodałem raczej dla porównania, bo chyba nie występuje w wersji black, a biały niestety odpada.

 

Dzięki za podpowiedzi.

Edytowane przez policeman
Link to post
Share on other sites

Na maksymalnych obrotach nie powala (zwłaszcza w zestawieniu z dobrymi wentylatorami typu 120/140mm) ale po lekkim przykręceniu obrotów będzie już bardzo dobrze. Zwyczajnie nie ma zbyt wielu dobrych wentylatorów w tym rozmiarze a bitfenix jest obecnie najlepszym z nich. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...