Skocz do zawartości

Zakup w sklepie DICE


Recommended Posts

Witam, z racji że nie udało mi się dorwać czapki Battlefield 3 jak i oryginalnej koszulki, postanowiłem dokonać zakupu w sklepie DICE.Potrzebuję jednak kilku porad odnośnie zakupu, a w szczególności przelewu dla PayPal.Liczyłem że za czapkę i koszulkę zapłacę +- 170zł (mam 210) i teraz tak, czy te pieniądze wpłacić na PayPal i oni przeliczą mi to na funty a następnie dokonają przelewu we funtach na konto sklepu DICE ? Ile prowizji pobiera PayPal za dokonanie w.w czynności (w tym samego przelewu)?

Link to post
Share on other sites

Jeżeli z kontem PayPal masz powiązane konto bankowe lub kartę i ustawione limity, to przy płatności kwota zostanie ściągnięta automatycznie. Jeżeli nie masz powiązanego konta, musisz wcześniej przelać daną kwotę na konto PayPal.

 

Przy płatności PayPal automatycznie przeliczy waluty wg obecnego kursu - pod tym linkiem możesz sprawdzić kursy walut:

 

https://www.paypal.com/helpcenter/main.jsp;jsessionid=bR0nLZDZhTTBlQWgpSK48S7TqlJQQxvzGxhdkt4r15Gp7XGhF0B2!78517616?t=solutionTab&ft=homeTab&ps=&solutionId=163154&locale=pl_PL&_dyncharset=UTF-8&countrycode=PL&cmd=_help&serverInstance=9018

 

PayPal nie pobiera prowizji za płatności za usługi/produkty.

Link to post
Share on other sites

OK dziękuję Ci  bardzo, nie wiem może nie doczytałem, ale wydaje mi się że NIE pobiera tylko jesli chodzi o przelewy bankowe w PL  ;) Czy wysyłka z DICE jest darmowa także do PL ?

Edit: "Jeśli transakcja obejmuje przeliczenie waluty, zostaje zrealizowana z zastosowaniem stawki hurtowej, aktualizowanej regularnie na podstawie warunków rynkowych. Do stawki tej doliczamy opłatę w wysokości 4%. Kurs wymiany zostanie wyświetlony w chwili dokonywania transakcji. Kurs ten może różnić się od kursów podawanych w gazetach, portalach internetowych czy telewizji.  

W przypadku wymiany waluty za pomocą konwertera walut w ramach salda konta PayPal (jak w poniższej instrukcji) dodatkowa opłata za przewalutowanie wynosi 2,5%. "

Edytowane przez dxh11
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...