Skocz do zawartości

CM Elite 331 Worklog by Prorokk (ver. 2.0)


Recommended Posts

od początku był plan podświetlenia nóżek, a że jest plan na wymianę jednokolorowych ledów na rgb ze sterownikiem to aż się prosiło żeby nogi do zestawu podłączyć :D Oczywiście będzie też możliwość całkowitego wyłączenia podświetlenia nóżek

Edytowane przez ProrokK
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Trochę to trwało ale wreszcie są gotowe

 

DSC_9341.JPG

 

 

 

 

DSC_9336.JPG

 

 

DSC_9325.JPG

 

 

 

Na spód musiałem dodać warstwę filcu żeby nie rysowały podłogi :/,  ale  teraz tylko sterownik rgb i można instalować.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zabrałem się za porządki, filtry na przednich wentylach dają radę choć po niecałych 2 miechach prawie nie przepuszczają powietrza :/.

Się  k...wa zastanawiam gdzie się ten kurz produkuje.

 

Ok. w ramach porządków postanowiłem zmienić ubranka na kablu eps

 

DSC_9357.JPG

 

DSC_9359.JPG

 

 

Udało się też trochę powalczyć z kablami po ciemnej stronie .

 

DSC_9361.JPG

 

No i pierwsze przymiarki :P

 

DSC_9364.JPG

Link to post
Share on other sites

jest więcej ale narazie przymiarki :D

 

Potrzebuję kogoś kto będzie w stanie wykonać dla mnie górny  grill 2x120 coś  podobnego do tego

 

Grill+2x120.jpg

Edytowane przez ProrokK
Link to post
Share on other sites

z tego co widać elder ma pełne ręce roboty więc nie wiem czy znajdzie czas ale pogadam z Nimi może któryś znajdzie chwilę dla mnie


Test nowego wyglądu wnętrza

 

DSC_9368.JPG

 

 

 

 

DSC_9369.JPG

 

 

DSC_9372.JPG

 

 

 

Edytowane przez ProrokK
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ta folia miała się pojawić jeszcze w pierwszej odsłonie Elity. Nie wyszło, może i dobrze.

Co do szczotkowanego aluminium nie chcę go zbyt wiele we wnętrzu mimo że fajnie wygląda.

Z drugiej strony carbon pojawia się w co 2 projekcie i też nie chcę z nim przesadzić ( w tym wydaniu kolorystycznym wyjątkowo mi się podoba :) ).

 

No i sprawa nóżek docelowo miały trafić do innego projektu ( nowego ) ale przy tamtej konstrukcji wyglądałyby zbyt filigranowo.

Dlatego postanowiłem że jednak wylądują w aktualnym.

 

DSC_9374.JPG

 

Nóżki już na miejscu niestety nie dorobiłem się kontrolera rgb dlatego podłączenie tymczasowe do sprawdzenia jak świeci i czy działa. 

Sprzęt stracił jakieś 2 cm na wzroście, ciekawe czy będzie zjadał więcej kurzu z podłogi :?:

 

DSC_9377.JPG

 

 

 

 

 

Będę musiał wymyślić jakiś cover na sufit jasnej strony narazie nie planuję  instalacji LC w tym miejscu .

 

DSC_9378.JPG

 

DSC_9380.JPG

 

 

 

 

Dzięki podświetleniu będzie łatwiej sprzątać :rotfl:

Edytowane przez ProrokK
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...