Skocz do zawartości

Śmieszne aukcje na allegro


Recommended Posts

Kiedyś kupowało się Apple ze względu na stabilność systemu i dostępność oprogramowania graficznego.

Quarki, Freehand czy Adobe. Fakt na PC jest Adobe ale dopiero od wersji CS jest OK.

 

Teraz jest tak samo. więc dlaczego używamy apple? Stabilność systemu. przez 3 lata użytkowania kompów nigdy nie było bluescreen, nigdy nie było zwisu. Nigdy nie było żadnego problemu sprzętowego. Co w przypadku zarobkowego działania na komputerach graficznych jest bardzo ważne. Komputery są dopracowane i dopasowane. faktycznie można kupić firmowe Delle czy Asusy, ale jest jeszcze coś ważnego.

Jak klienci widzą aple, 27calowe monitory apple, to jest uczucie zaufania. bo kiedyś pracowało się tylko na macintoszach.

 

W lato zmienialiśmy sprzęty na nowe. oczywiście stare zostały odkupione bo po 3 latach nadal są OK.

 

To wszystko się tyczy grafiki rastrowej. do 3D i tak najlepsze są PC :D:D

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Ogólnie za tę cenę nie są złe i chyba je wezmę bo potrzebuję żeby coś na siłowni grało. Taki zestawik plus MP3 wyjdzie najtaniej ale rozbawiła mnie tam moc :), trochę jak Ultra Contrast Samsunga. Wiem, że od dawna są BoomBoxy z napisem 500W Max Power ale jeszcze nie udało mi się znaleźć aż takiej rozbieżności między realną mocą RMS a maksymalną.

Link to post
Share on other sites

Wiadomo, że takie te mini zestawy do 200 pln to szajs ale jedne są większym inne mniejszym szajsem. Nie wszystkie grają tak samo więc jak już się wydaje te 150 pln to można dokonać lepszy lub gorszy wybór. Jak chciałem kupić takie głośniki to sprawdziłem kilka i ogólnie Logitechi były najlepsze co nie znaczy, że były jakieś super ale tak.... Tacer Zen strasznie szumiały w spoczynku co w ogóle je wykluczało, żadne Modecomy do tej ceny nie miały regulacji Suba, Creativy jakoś mnie brzmieniem nie zachwyciły. Ogólnie stwierdziłem, że w tej kategorii Logitechi były najlepszym wyborem ale to moje zdanie.

Edytowane przez elkey
Link to post
Share on other sites

i cos z naszego forum "* - Za dopłatą 29zł zamiast tej karty dostaniecie szybką kartę Transcend™ MicroSDHC 8GB Class 6. Wierzcie lub nie, ale zapewniam Was, że z kartą wyższej klasy system działa o wiele szybciej." - nie ma to jak podkrecic system karta pamieci.

 

analogicznie to jak przykleje na ekran folie lepszej klasy to mi sie rozdzielczosc zwiekszy ?

Edytowane przez orbik
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...