Skocz do zawartości

Śmieszne aukcje na allegro


Recommended Posts

http://allegro.pl/evga-gtx570-1-3gb-box-9-lat-gw-bcm-i2452696413.html dobre grafa za 1 zł a przesyłka na bank koleś nie zauważył

tak sie omija g lupie prowizje allegro ;d jak wszystko dogadane na boczku co do ceny i innych pierdółek to tak sie wystawia ;)

prowizja idzie od 1 zł a nie od tysiąca. A ekipa allegro nie zdąży przecież tego usunąć :)

Link to post
Share on other sites

To jest akurat znany cwaniak z mojego miasta... i podwójne konto. Facet robi biznes typu "kupię taniej, drożej sprzedam", często mu się zdarza naciąć na jakiś badziew i wciska z drugiego konta jako "nie wiem o co chodzi". W praktyce jest inaczej.

Udowodnij mi "cwaniaku",że mam 2 konta na allegro i przestan PIER***IĆ ,że jestem oszustem z twojego miasta bo tak nie jest,a jak tak uważasz to możemy sobie pogadać dla osobności, aukcję wystawiłem nie dla jaj ,tylko z odrobiną satyry a nazywanie kogoś oszustem jest co najmniej niegrzeczne bez przedstawienia dowodów. Płyta ma zwarcie i co , boli cię to? Może ktoś sobie ją naprawi( ja niestety nie posiadam takich umiejętności) i będzie mu służyła, lub wykorzysta z niej "jakieś" części. Pozdr,
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Udowodnij mi "cwaniaku",że mam 2 konta na allegro i przestan PIER***IĆ ,że jestem oszustem z twojego miasta bo tak nie jest,a jak tak uważasz to możemy sobie pogadać dla osobności, aukcję wystawiłem nie dla jaj ,tylko z odrobiną satyry a nazywanie kogoś oszustem jest co najmniej niegrzeczne bez przedstawienia dowodów. Płyta ma zwarcie i co , boli cię to? Może ktoś sobie ją naprawi( ja niestety nie posiadam takich umiejętności) i będzie mu służyła, lub wykorzysta z niej "jakieś" części. Pozdr,

 

Ten login z '1995' to jakiś żart?

Boli mnie udawanie idioty, w biznesie powinny być jednak jakieś granice przyzwoitości... a Ty mając firmę i zaplecze serwisowe non-stop wystawiasz kupę uszkodzonych ro***erdolonych części jako "niesprawdzone z powodu braku posiadania innego komputera", albo inne dobre numery wypisujesz... Jeżeli nie masz nic do ukrycia, to czemu na firmowym koncie masz solidne produkty, a na prywatnym wystawiasz części których rzekomo sprawdzić nie możesz, albo na których się nie znasz :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...