Skocz do zawartości

Chłodzenie pod OC ~160zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Sincerite,

Recommended Posts

Chciałbym zrobić mały oc dla i7 950 jednak nie wiem czy do tej ceny znajdzie się jakiś w miarę wydajny cooler. Myślałem o fortisie i żeby przyczepić do niego dodatkowy wiatrak, ale nie wiem czy to będzie miało jakiś jakiś efekt, bo za te 30zł raczej jakiegoś w miare porządnego nie dokupię. Ogółem do dyspozycji mam 180zł, ale włącznie z przesyłką, więc trzeba zostawić lekką rezerwę.

Link to post
Share on other sites

Popieram to co wyżej.

 

Co do Fortisa to sam u Siebie mam na 2600K z 2xZephyr 120 PWM (ostrzegam nie pasują z roginalnym monetażem) i jestem mega zadowolony. W grach i typowym obciażeniu procesor nie przekracza na rdzeniu 60 stopni, a wentylatory kręcą się na max 600 obr.  W iddle mam niecałe 30 stopni i lekko ponad 400 obr. Ogólnie niesłyszalne cały czas;) 

Edytowane przez Mareczq
Link to post
Share on other sites

Szkoda że aktualnie nie jest dostępny, no ale piątke zawsze mogę dołożyć.

 

@Mareczq

Tylko ze moja i7 do najnowszych nie należy, a zajmuje się głównie obróbką filmów, a do tego potrzeba też nie małej mocy żeby sobie umulić pracę, a na boxowym chłodzeniu jade do 80 stopni w stresie bez jakiegokolwiek OC :)

Edytowane przez Adamo123
Link to post
Share on other sites

@up: http://allegro.pl/najlepsze-chlodzenie-thermalright-hr-02-macho-i3169012124.html

 

 

Generalnie to chłodzenie podoba mi się, ale ten zielony wiatrak wygląda jak wymiociny. Co do wersji black-white - jest ok.

 

@edit:

 

Przepraszam, że Ci podbijam tak cene, przykro mi :)

Edytowane przez Sincerite
Link to post
Share on other sites

Do tej kwoty w sam raz powinien się sprawdzić mniejszy brat Macho mianowicie Macho 120 , który jest nieco tańszy (+/- 150zł + przesyłka) a jeśli chodzi o wydajności jest minimalnie gorszy (3-4 stopnie słabszy).

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...