Skocz do zawartości

modernizacja komputera do BF3


Recommended Posts

Witam, mam takie pytanie do znawców tematu ktorym niestety sam nie jestem odnoście modernizacji komputera

obecnie posiadam
Procesor Intel Core i5-750
4GB DDR 3 pamięci ram
Płyta głowna ASUSA ale jaka dokładnie to pojęcia nie mam http://www.chip.pl/++resource++ws.forum/emoticons/smile.gif
karta graficzna geforce gt 250

moje pytanie brzmi czy w ogole jest potrzebna modernizacja a jak tak to jak powinienem zmodyfikować aby grać w battlefielda 3 chodzi mi o przybliżoną wymaganą kwotę inwestycji, wystarczą mi średnie detale, aby gra chodziła w miarę płynnie na mapach 64 graczy, rozdzielczość monitora 1440:1000 czyli to chyba nie jest fullHD, prawde mowiąc najlepiej by było jak by była wymagana jak najmniejsza zmiana wiec jeśli ktoś ma podobny sprzęt i działa mu BF prosze o opinie

 

Link to post
Share on other sites

zasilacz jest 500w ale jaki dokladbnke to nie wiem, komputer chodził na nim bez zarzutu ponad 2 lata wiec chyba jest dobnrej fiirmy, a katra graficzna jest zła? nie pociągnie BF na średnich, bo w sumie jak wszystko inne jest ok to rozchodzi sie jedynie o tą karte, a nie chciał bym na karte wydać wiecej niż 400-500 zł o ile jest konieczna wymiana

Edytowane przez eleven.
Link to post
Share on other sites

500W dużo nie mówi, to tylko moc. Otwórz budę i na zasilaczu masz markę i model. GTX 650 Ti na allegro chodzi po 500-520zł, więc nie ma dużej różnicy cenowej, a w wydajności jest spora. Jeżeli masz porządny zasilacz, to nie masz o co się martwić, ale jak jakiś no name, to po podłączeniu takiej karty może zacząć świrować pawiana i będzie kosztowna wymiana.

Edytowane przez gruby907
Link to post
Share on other sites

Dobra, dobra. GTX 650 Ti i HD 7850 to ta sama półka, obie są bardzo dobre. Ostatnie obniżki bardzo dobrze oddają ich wydajność. Zasilacz lepiej porządny mieć, bo pod większym obciążeniem może nagle pier.... z przytupem

Edytowane przez gruby907
Link to post
Share on other sites

Wy tu mówicie o ultra a mi wystarcza nawet średnie detale :) rozumiem iż chcielibyście abym miał jak najlepsza grafikę ale interesował by mnie bardziej wariant ekonomiczny, na stronie minimalne wymagania do BF 3 to tajemnicza nazwa " karta kompatobilna z dx 10 lub 11" a moja jest : ) więc najbardziej ekonomiczny wariant to nie wymieniać karty, więc tu pojawia sie pytanie do znawców tematu czy moja karta gts 250 da sobie radę z udzwignieciem BF 3 na low/średnich na mapach z 64 graczy, nie chce kupować BF w ciemno licząc ze zadziała :P

Link to post
Share on other sites

Nie ma bata żeby zadziałał 250gts w ultra , co najwyżej na średnich przy tej rozdzielczości, nie wierz takim filmikom na YT.
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Battlefield_3_PC_-_premiera_i_testy_wydajnosci-4187/strona/15973.html

Tutaj masz test gdzie 260GTX ma 24 klatki/s a jest o 30-40 % szybszy od 250gts w rozdzielczości 

1680x1050

a ty masz nie wiele mniejszą.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...