Skocz do zawartości

Jaki model Radeona 7850 polecacie?


Recommended Posts

Tak, to dobry wybór, ja sam mam taką, tylko moja ma 2GB, karta w idlu ma ok 28 st., a w stresie nie przekracza 60, mimo tego, że jest podkrecona. Niestety ma też zablokowane napięcie, co nie pozwala na jakieś duże OC, u mnie to 1100 MHz na rdzeniu, a jeśli ty też będziesz chciał podkręcać kartę, to tu lepszym wyborem będzie model od Sapphire.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z tych rzech poniższych co nie wybierzesz , będziesz zadowolony. Chłodzenia od tych producentów są bardzo wysokiej jakości ;)

Jeśli nie podkręcasz - Gigabyte(zablokowane napięcia w drugiej rewizji)

Jeśli podkręcasz - Sapphire

Jeśli podkręcasz a chcesz mieć 3 lata gwarancji(Sapphire daje 2) to złoty środek - MSI

Edytowane przez R-Koniu
Link to post
Share on other sites

Nie chce zakładać nowego tematu więc się podłącze. :)  Sapphire z pamieciami Hynix mają końcówkę -40 w nazwie. Jest jeszcze taka karta 1gb oc. Pytanie brzmi: czy ona równie dobrze się podkręca ? Nie ma wy nazwie kodowej końcówki -40, ale zauważyłem że potrzebuje 2x 6pin zasilania więc na darmo nie zaopatrzyli karty w 2x 75W. Ten model:
http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1160&pid=1644&psn=&lid=7&leg=0#

w tej cenie:
http://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-hd-7850-oc-1gb-ddr5-256-bit-hdmi-dvi-i-minidp-lite-11200-06-20g-499884/

Inną opcją jest 25zł droższy:
http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx660-2048mb-ddr5-192bit-dvi-hdmi-dp-pci-e-wer-oc-overclock-gv-n660oc-2gd-517458/

Co o tym sądzićie? Którą kartę wybrać?

Link to post
Share on other sites

Wlasciwe, oby dwie karty sa bardzo dobre , sam posiadam Asus Radeon HD 7850 2GB i jest naprawde dobra karta, sprawia sie wysmienicie, ale jesli chodzi o GTX 660 tez jest dobry, poniewaz moj kolega ja ma, czasami jemu lepiej chodzi karta niz mi, albo odwrotnie, wiec nie mozna za bardzo porownywac , bo oby dwie sa dobre. Zalezy od gustu!

BRAK ARGUMENTACJI

Link to post
Share on other sites

@HyperPL
Popatrz na tą wypowiedź:

 

Tak, to dobry wybór, ja sam mam taką, tylko moja ma 2GB, karta w idlu ma ok 28 st., a w stresie nie przekracza 60, mimo tego, że jest podkrecona. Niestety ma też zablokowane napięcie, co nie pozwala na jakieś duże OC, u mnie to 1100 MHz na rdzeniu


A teraz na swoją.
W Twojej nie ma krzty przydatnych informacji a wszystko opiera się na argumencie "kupiłem i mi się podoba".
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...