Skocz do zawartości

Mark Zuckerberg założył ugrupowanie polityczne


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...



Mark Zuckerberg to geniusz swoich czasów. Potrafił sporej grupie ludzi wmówić że wszystko można mieć za darmo. Pole testowe znalazł w społeczności uniwersyteckiej. Znaczek "f" pojawia się w wielu miejscach: programach telewizyjnych, stronach internetowych, programach komputerowych. I nie było by w tym nic złego, gdyby nie parcie na wyzysk danych.

Dwa dni temu założyłem testowe konto na facebook. Oto moje wnioski:

1) ograniczenie wiekowe - nie wiem po co, jeśli rodzic by wiedział że dziecko chce / ma konto na facebooku.

2) wyróżnienie dla uzupełnienie danych. A małymi literkami, prawie niewidoczne pomiń.

3) wpisz hasło do swojego konta pocztowego; będziemy szukać twoich znajomych - dla mnie takia prośba jest zabawna i beczelna. Dla innych  może być prawdziwa.

Może w szkołach powinni uczyć jak mądrze korzystać z serwisów typu facebook.

 

A dla tych co by chcieli napisać: "mądry Polak po szkodzie", akurat ja czerpie z innego przysłowia "najpierw pomyśl co chcesz zrobić, potem działaj". Też miałem konto na facebooku ale z błędnymi danymi. I też kiedyś byłem kiedyś taki naiwny, ale na moje szczęście nie miałem dostępu do internetu.



No i co z tego? proszę Cię nie rób syfu w dziale na luzie. Coraz częściej pojawiają się takie zbędne tematy z czego większość to zbędny chłam który można było by napisać w offtopic-rozmowy na każdy temat. 

 

Doinformuj się na temat facebooka. Będziesz wtedy wiedział dlaczego to takie ważne. Ciekawe czy jakby ktoś napisał że np. Einstein bierze się za politykę, to też by cię to nie zainteresowało ?

Edytowane przez retigon
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...