Skocz do zawartości

Recommended Posts

Co do sidenwindera x4 to jest to dobry wybór, sam mam klawiaturę od X 2011 i działa cały cas tak samo, nie widać ile czasu ją mam. Ogólnie same plusy ;)

 

Jak masz jakieś pytania odnośnie użytkowania to pisz ;)

Edytowane przez aleksiejs
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Do palm grip myślę że też będzie odpowiednia, co do samej myszki to musisz poszperać, sam nie miałem, jedynie mogę powiedzieć że logitechy fajnie leżą miałem okazję testować g9x, g500 i g700. Jak jesteś z Łodzi to w porcie ostatnio g700 widziałem bodajże za 270 zł.

Edytowane przez sword88
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Klawiatura zdecydowanie Sidewinder x4 (chyba że zechcesz zapłacić 80złi więcej to dostaniesz rewelacyjną SteelSeries Apex RAW - test tu: http://www.tweaktown.com/reviews/5284/steelseries-apex-raw-gaming-keyboard-review/index8.html)

 

Osobiście odradzam Logitechy (mi się wszystkie psuły równie szybko co taniocha z Chin). Gigabyte jest świetnym wyborem, jeśli mysz będzie Ci dobrze leżała w ręku.

 

Pozdrawiam i udanego zakupu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Klawiatura zdecydowanie Sidewinder x4 (chyba że zechcesz zapłacić 80złi więcej to dostaniesz rewelacyjną SteelSeries Apex RAW - test tu: http://www.tweaktown.com/reviews/5284/steelseries-apex-raw-gaming-keyboard-review/index8.html)

 

Osobiście odradzam Logitechy (mi się wszystkie psuły równie szybko co taniocha z Chin). Gigabyte jest świetnym wyborem, jeśli mysz będzie Ci dobrze leżała w ręku.

 

Pozdrawiam i udanego zakupu.

Mam logitecha 1,5roku i jakoś się nic z nim nie dzieje, po drugie 3 letni serwis, zawsze można reklamować. To widzę że nie musisz mieć jakichś specjalnych udogodnień, spokojnie możesz wziąć g400.

Edytowane przez sword88
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W linku podanym przez ezzio masz praktycznie wszystko...

Jeśli trzymasz myszkę palm-grip'em to bierzesz g400. Jeśli potrzebujesz takich bajerów jak rolka 3D oraz ciężarki to wtedy bierzesz g500. Jeśli podoba Ci się m8000x, albo DA 2013 też możesz spokojnie je kupić.

Co do podkładki qck sobie odpuść, gdyż a4tech 200/500MP jest identyczny i tańszy.

Goliathus speed jest dobry, ale bierz wersję bez grafiki (o ile jeszcze takie są).

Parę lat temu kupiłem czarnego goliathus'a speed w większej wersji za 50zł.

Link to post
Share on other sites

A ta może być dobra http://www.morele.net/podkladka-razer-goliathus-standard-speed-wiedzmin-2-edition-403366/?

W lola to bym grał raczej rzadko ponieważ mam bardzo spore zaległości w graniu(mój komp nie uruchamiał gier które mają pixel shader wyżej niż 2.0) i jak kupie kompa to zamierzam je odrabiać:-)

Edytowane przez venedet
Link to post
Share on other sites

Black Edition to DA 3.5G bez podświetlenia i z gumowymi bokami. Można brać.

Zdecyduj tylko czy chcesz płacić prawie drugie tyle.



Mam g400 i DA 3.5G jak dla mnie obydwa są świetne, g400 jest trochę bardziej ergonomiczna, a patrząc przez pryzmat ceny zwycięzca może być tylko jeden.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...