Skocz do zawartości

Karta graficzna do 500 zł z małymi widełkami


Recommended Posts

Potrzebuje waszej pomocy odnośnie w/w tematu. 
Kartę chciałbym zakupić za max. 2 tygodnie mam na to 500 zł z widełkami.Karta oczywiście do gier.

Zasilacz: Seasonic S12II-520 Bronze
Proc: Intel Core i5-2400
Mobo: AsRock Z68 Pro3
Ram: 4GB
Buda SilentiumPC Gladius 800 Window Pure Black (GD-800W)

Co do rozdzielczości w grach to sam nie wiem bo dawno nie grałem, wiec tyle ile fabryka dała. Wiem to ogólnikowe jest.
Karty nie będę podkręcał. Jak najmniejszy pobór mocy.

 

Link to post
Share on other sites

GeForce 560 Ti albo jak byś mógł dołożyć to radek 7850 chyba najlepsza opcja. Tutaj jest w promocji chyba bo cena dosyć niska nawet biorąc pod uwagę producenta: http://allegro.pl/ati-radeon-hd7850-xfx-aluminium-edition-pci-e-prom-i3148249102.html 22 osób już kupiło na tej aukcji :) 

Edytowane przez Belike Blair
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

GeForce 560 Ti albo jak byś mógł dołożyć to radek 7850 chyba najlepsza opcja.

 

650Ti? :) ew. karta, która ma swietny stosunek wydajnosci do ceny czyli 7770 :)

Pierwsza opcja jest / będzie zdecydowanie wydajniejsza i w nią warto celować. Oczywiście, za 500zł nie kupisz nowych ale używane z gwarancją - i takich szukaj autorze na allegro.

Link to post
Share on other sites

Te co podałeś opłacać się może i opłaca  obie karty dość wydajne na pewno szybsze niż HD7770 ale pierwsza to referent bez gwarancji a druga ma jej tylko 9 miesięcy. Jeśli nie zależy ci na tym bardzo to możesz poszukać coś  używanego pokroju GTX 560/Ti ,GTX470 (nie referent) bądź coś z Radków 6870,6950 do 500zł powinieneś coś wyrwać tu na forum są czasem ciekawe oferty.

Edytowane przez arunia19
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Tak, 9 miesięcy to nie kłopot, tym bardziej jak ma się w miarę przewiewna obudowę oraz nie będzie się karty podkręcało ekstremalnie.

 

@andrev96

O której dokładnie karcie HIS'a piszesz? Mógłbyś podać jakiegoś linka?

Link to post
Share on other sites

@UP Ja mam asusa gf gtx 660ti OC i kręcę ją we wspomnianym afterburner jeszcze sporo ponad fabryczne :) temperaturka zaskakująco niska. Ale powiem ci tak że w crysis 3 jet różnica między edycją OC a zwykła 8-9 fps  podobnie w metro tyko zmienna jest troszkę większa. 

Link to post
Share on other sites

no tak dokładnie o tą wersję mi chodziło, raczej napewno jest dobra i ma wydajne chłodzenie (lepsze to już chyba tylko wodne), sam obecnie mam kartę od HIS i musze przyznać że jest cicha(tylko w naprawde wydajnych grach chodzi głośniej max temp to 73.C no chyba że mam podać wynik w OCCT gdzie miałem 92.C ale to chyba wina programu bo musiałem zrestartowac komputer- w sumie zabardzo nie rozumiem zasady działania tego programu)

Link to post
Share on other sites

Jak masz kupować obciętego keplera lup kiepowatego 7770 to bierz GTX560TI lub używane GTX470/480/570 stary fermiak łoi te karty strasznie.

Radeon 7850 nowy sie opłaca ale te ich sterowniki to tragedia ale wystarczy zainstalowac sam ster bez aplikacji i jest ok, ustawieniami sterujemy z poziomu gry i wszystko działa.



Co do zacofane stery, maja mniejszą bibliotekę gier i gry z roku 2000 mogą nie działać w cale.

Za to nagroda należy sie amd, ale nvidia tez ma byki 10 fps miałem na GTX8800 w mdk 1:)

Link to post
Share on other sites

@Tommy-T ale sam musisz przyznać, że mówie prawde. Nawet @Lordonos mówi, że do radka 7850 sterowniki to tragedia. Nie chce tu być jakimś fanboyem Nvidii i mówie co myśle na ten temat.

A tak poza tym to autor oczekuje karty za 500zl a nie 640zl jak chodzą HD7850, więc ja wybrałbym GTX650ti od gigabyte.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...