Skocz do zawartości

reklamy na Polsacie


Recommended Posts

Witajcie,

 

pewnie wiele razy siedzieliście sobie przed telewizorem spokojnie oglądając reklamy na Polsacie, a tu nagle pojawił się FILM. Tak wiem, że to jest nieprawdopodobne ale naprawdę w przerwach między reklamami puszczany jest film.

 

Postanowiłem więc zrobić eksperyment, który miał na celu sprawdzenie czas trwania reklam. Moją ofiarą stał się poniedziałkowy Mega Shit Hit pod tytułem "Sól" "Salt" . 

 

Wyniki:

Czas trwania filmu (z reklamami) ~ 2h

 

http://imageshack.us/a/img571/3903/ssscaly.png

 

 

Czas trwania reklam ~ 30 min

 

http://imageshack.us/a/img41/6980/sssrekl.png

 

 

Łatwo policzyć, że procentowy skład całej emisji wynosi 25% ( 30/120 *100%= 25% )

Jednak reklamy nie trwają dłużej niż film. :D

 

 

Wykorzystałem:

  • wolny czas
  • Samsung Galaxy Mini
  • Samsung Galaxy Mini 2
  • telewizję z niezapłaconego abonamentu
Edytowane przez annoying
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Salt... oglądałem z rok temu i fajny był :) Ale nie w TV... dlatego, ze jest tam indoktrynacja polityczna i konsumpcyjonistyczna TV wlączam bardzo rzadko. Mówią na kogo glosować a janie mam zamiaru na żadnego pajaza głosować i jescze więcej mówią co mam kupić a co jest mi do nieczego nie potrzebne. Propagowania bezmyślnego konsumpcjonizmu ma maksa. Dziwię się, zż taki temat powstał, bo żadna nowość w TV od ilus tam lat i nie tylko na Polsacie. Lepiej sobie w inny sposób film obejrzeć. Nie będzie przerywany reklamami a i nie bedzie sztywnej godziny o której trzeba sie stawić przed odbiornikiem :) A jak juz trzeba, to proponuje się wyączyć na indoktrynację. Bo jak si e będzie chłoneło to g*wno to potem podświadomie się w sklepie kupi i nas wydymają znowu. A nie wolno dac się dymac korporacjom. Kij im w ucho :)

Edytowane przez Kotecek
Link to post
Share on other sites

NIe ma się co dziwić ja bez mierzenia czasu mógłbym śmiało powiedzieć ze reklamy trwają 30 min.NIe wiem czy to nie było w tym roku (może w tamtym) leciał WP: Drużyna Pierścienia - 1 reklama w połowie filmu trwała całe 28 min !!!

Link to post
Share on other sites

2 razy po 15 min 

Nie na polsacie takie cuda. Tam mają reklamy średnio po 5 minut (za to zabijają ich ilością). TVN odwrotnie. Reklamy trwają po 15-25 minut (w trakcie megahitu). Za to ich ilość jest zdecydowanie mniejsza.

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...