Skocz do zawartości

p67 do i5 3570k, czy się nadaje?


Recommended Posts

Witam, planuję do 2 tygodni zakup i5 3570k, postanowiłem że to będzie proc idealny na moje potrzeby, lecz pozostaje kwestia mobo, rozejrzałem się po alegro, i tanio w granicach 450 zł można dostać dość hajgendowe modele Asusa Sabertooth itp, pod chipset p 67, pytanie brzmi czy lepiej kupić coś midendowego z z77, czy może np to http://allegro.pl/extreme-asus-sabertooth-p67-1155-ddr3-okazja-i3126185260.html 



sorr za niedziałający link ale coś się benchmark zamulił i nie mogę edytować

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

A co takiego jest w tym Asusie - bo chyba nie ta blacha, która dodatkowo podnosi temperaturę jeśli się nie podłączy wentyli - nic szczególnego moim skromnym zdaniem i tak jak mówię albo ten MSI albo ewentualnie Asrock Z77 Extreme 4 - nawet G43 by styknął. :P

Link to post
Share on other sites

wydawało mi się że właśnie ta blacha ma odprowadzać ciepło:D



no to jeszcze mam czas przemyśleć zakup płyty, kto wie czy nie uda mi się więcej pieniędzy do tego czasu odłożyć, to się pomyśli nad optymalnym wyborem



tak czy inaczej nie spieszy mi się, bo bym chciał zrobić już komp na min 2 lata

Link to post
Share on other sites

no pytanie czy z haswellem zmieszcze się w budżecie, max 1000 zł na proc i do 500 na mobo



bo jak znam polityke intela znów dowalą cenami z kosmosu



chociaż może wtedy poprzednie generacje potanieją i będzie można korzystniej kupić 3570, wkurzyłbym się jakbym dał 860 zł za proc, który by miech później kosztował 650 zł

Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Też planuje kupić tego procka, i też zaczekam mniej więcej do początku sierpnia. Nawet jak nie stanieją to przynajmniej nie będziesz żałował. A kto wie może Haswelle będą w podobnej cenie. Myślę jednak że będą krążyły w okolicy 1000 PLN.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...