Skocz do zawartości

Coś jest na rzeczy....


Recommended Posts

Witam, sprzedałem w piątek proca i płytę na allegro.Przed zakupem dzwonił do mnie kolo z zapytaniem o nr konta itd. aukcje wykupił po 5min, następnie zadzwonił ponownie pytał się jeszcze o kilka rzeczy czy wszystko jest ok z podzespołami itd.Po jakiejś godz. zadzwoniłem do niego bo przypomniałem sobie że mam na sell jeszcze chłodzenie i mógłbym mu dorzucić za parę groszy, no i dzwonię do gościa, koleś mówi halo?Ja zaczynam nawijać a ten się rozłącza.No to dzwonię znowu i ta sama syt. ale gdy tylko coś powiedziałem od razu się rozłączył, więc napisałem maila, na którego nadal nie mam odp.Co więcej dzisiaj dzwonię znowu i to samo rozłączył się gdy tylko coś powiedziałem.Facet wydaje się jakiś dziwny, w sumie dopiero bd sprawdzał czy kasa doszła ale czuję "po kościach" że coś jest nie tak... co o tym myślicie ?

Link to post
Share on other sites

Jak dzwonisz i od razu się rozłącza, to napisz sms w stylu "Odbierz palancie, inaczej nici z interesu". Polecam dorzucić jeszcze kilka soczystych wulgaryzmów. A cała sprawa wydaje się podejrzana. Jeżeli tak ma to wyglądać, to ja bym podziękował.

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites

Nie no bez przesady, facet też mi jakoś nie wyjeżdżał to nie bd mu jak prostak sypał takich wulgaryzmów itd. właśnie jak wpierw dzwonił był miły itd. ale co mnie zaciekawiło koleś powiedział żeby mu wytłumaczyć jak dokonać zakupu na allegro czy dane przyjdą wszystkie itd. bo "dawno nie kupował na allegro". Po głosie mógłby powiedzieć ze koleś koło 30lat.



Dodam trochę info. o nim:

Przeprowadził ogólnie 4 transakcje (100%)

Pierwsza w 2007 roku

Ostatnią w 2011 roku

Kupił 3 przedmioty/sprzedał 1

Nie wiem co robić... może zadzwonię do niego z zastrzeżonego i powiem ze jestem z policji :D ciekawe czy się rozłączy :P

Link to post
Share on other sites

koleś albo ma zanik pamięci XD w co wątpie ...  albo to jakiś pajac który sam nie wie czego chce.. w razie czego możesz zawsze ściągnąć prowizje z all... ;) . Także w plecy nie będziesz.. nastepnym razem dodaj do aukcji : ,,Allegro to nie piaskownica-nie chcesz kupić to nie bierz udziału w aukcji''.  pozdro

Link to post
Share on other sites

Ja ktoś ma 4 komentarze w tym taką przerwę to raczej można wnioskować że nie traktuje tego poważnie. Należy zawsze mieć ograniczone zaufanie do takich osób - przynajmniej ja tak robię. Może to trochę zabrzmi jakbym każdego traktował jako potencjalnego oszusta ale niestety w dzisiejszych czasach trzeba być stanowczym jeżeli chodzi o tego typu rzeczy.

Link to post
Share on other sites

PO + bym wam tutaj dał ale niestety zablokowane jest :) W każdym razie lecę po doładowanie i sprawdzić konto, i napisze co jest grane.



EDIT: Zadzwoniłem teraz z komórki no i w końcu dodzwoniłem się...

Od razu zapytałem czemu nie odbiera telefonu, okazało się że coś z nim miał i go zresetował.

W każdym razie aukcjia dalej aktualna, pieniążki wysłane, także chyba za bardzo panikowałem jak zwykle, jeszcze raz wielkie dzięki za porady, pozdrawiam.  :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...