Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jezeli zasilka to z serii MC, to zmienilbym tylko grafike na Radeona HD7770, probowal odblokowac procesor, i nic juz nie ruszal na tym sprzecie. W przyszlosci dozbieraj juz do nowego sprzetu.

HD 7770, jest słabszą kartą od HD 7850, którą Tomek_n chce kupić....dla czego ma kupić gorszą?

A żeby odblokować procesor, to musi zmienić płytę główną.... 

Edytowane przez SKEEPER46
Link to post
Share on other sites

Kurde Stary, wszystko po kolei chyba oprócz HDD, niestety.. :( jednak najlepiej jako taki turbo strzał jak nitro to nowy GPU rzeczywiście np gtx550ti albo hd7770 jak się zasilacz nie obrazi :P a może być cieżko z nim bo to PSU to cieńko piszczy :P ..



PAMIĘTAJCIE!!! o kasie do wydania na upgrade 400pln ;) tu się wszyscy rozpędzaja powoli do 2tyś pln hehe ;) pzdr! Gracze

Link to post
Share on other sites

Kurde Stary, wszystko po kolei chyba oprócz HDD, niestety.. :( jednak najlepiej jako taki turbo strzał jak nitro to nowy GPU rzeczywiście np gtx550ti albo hd7770 jak się zasilacz nie obrazi :P a może być cieżko z nim bo to PSU to cieńko piszczy :P ..

 

PAMIĘTAJCIE!!! o kasie do wydania na upgrade 400pln ;) tu się wszyscy rozpędzaja powoli do 2tyś pln hehe ;) pzdr! Gracze

za 400pln kup zasilacz.....od tego zacznij, ......................na grafikę to troszkę braknie

Link to post
Share on other sites

HD 7770, jest słabszą kartą od HD 7850, którą Tomek_n chce kupić....dla czego ma kupić gorszą?

A żeby odblokować procesor, to musi zmienić płytę główną.... 

Jezeli budzet z pierwszego posta w temacie jest nadal aktualny, to tylko HD7770 i za doplata w najgorszym razie zasilacz jakis dobry 450w (Aerocool, czy chieftec 500w). Jezeli zmienil zdanie i chce wlozyc zasilacz i grafike, to sorki zwracam honor ;).

 

Ja szczerze mowiac to bym na twoim miejscu sprzedal to wszystko lacznie z ddr2, i zlozyl nowa platforme na Intelu. Plyta glowna kichnieta, to nawet proca nie odblokujesz. A jeszcze nie wiadomo, czy radeony hd7xxx beda poprawnie wspolpracowac z plyta. Wiec sprzedac to cholerstwo na allegro, i myslec o nowym sprzecie.

Link to post
Share on other sites

Ponad dwa lata temu tak zrobiłem - sprzedałem na części mojego starego złoma i kupiłem na kredyt nowego (składaka), a i tak już w zeszłym roku zmieniłem grafikę xD oraz zasilacz - wtedy nie oszczędzałem, i jestem zadowolony ze wszystkiego oprócz zasilacza OCZ ZT 750W (jest za głośny, a u mnie to priorytet)..........................teraz też myślę o zmianie procka i płyty :)

 

Tym krótkim zwierzeniem chcę powiedzieć, że chyba warto wymienić wszystko na raz (jak napisał CS_pAqu), a w twoim przypadku Tomek_n wręcz aż się prosi o to -  lub wymienić po jednej części, ale kupuj dobre sprzęty, wydajne..............u Ciebie zasiłka w pierwszej kolejności - bezapelacyjnie (komputer ma być do gier, jak napisałeś)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...