Skocz do zawartości

Taki komputer bedzie dobry?


Recommended Posts

Plyta glowna :ASRock 970 Extreme3, AM3/AM3+, AMD Motherboard

 

Procesor :AMD Phenom II X4 965 4x3,4 GHz Black Edition

 

Karta pamięci :8GB DDR3 RAM Arbeitsspeicher 1333 MHz (2x 4GB) PC10600 Speicher Kit

 

Zasilacz :be quiet Pure Power L8 530W

 

 

Dysk twardy :Western Digital Caviar Blue 500 GB,Intern,7200 RPM,8,89 cm (3,5 Zoll)

 

Karta graficzna :Grafikkarte SAPPHIRE Radeon HD 7850 OC

 

Chlodzenie Procesora :Zalman Zalman CNPS 14X # CNPS14X

 

Obudowa stara z dawnego kompa nazwy nie znam.

 

Komputer ma sluzyc mi do gier typu : counter-strike, League Of Legends.

Edytowane przez FreamoN
Link to post
Share on other sites

Podaj budżet i rozdzielczość Twojego monitora, bo w tej samej cenie również możesz mieć coś od Intela (LGA1155).

Masz zamiar podkręcać sprzęt?

Warto byłoby wiedzieć, co to za obudowę tam masz, bo może być tak, że może się do niczego nie nadawać (np. słaba wentylacja).

Link to post
Share on other sites

Brutus 410 (bez USB 3.0 na froncie)

Brutus 430 (posiada USB 3.0 na froncie)

No chyba, że możesz jeszcze dopłacić do Gladius' a M40.

 

BTW. Jeśli brałbyś SPC Brutus, to upewnij się, że chłodzenie się zmieści do tej obudowy. W innym wypadku SPC Fera Pro wciąż będzie wystarczającym coolerem.

Edytowane przez B o r o
Link to post
Share on other sites

Jak masz teraz dostęp do tej obudowy, to sprawdź (lub jeśli pamiętasz) czy ma ona jakieś otwory wentylacyjne (miejsce na zamontowanie wentylatorów // lub już zamontowane wentylatory w odpowiedni sposób) i czy nie jest wykonana "z papieru" (mam na myśli jej jakość wykonania).

 

A więc wysokość SPC Fery Pro jest równa 157 mm, czyli wejdzie do Brutusa (bazując na

)

Z tym Zalmanem CNPS14X mogą być już problemy.

Link to post
Share on other sites

Nie mam dostepu akurat do niej . Dopiero w piatek. Ale jqk pamietam to po zamknieciu po bokach jak rowniez na gorze nie ma wentylatorow. Z tylu raczej takze nie. Ale jak mialem tam stary sprzet, to nie przypalalo mi go ani nie wylaczalo, lecz chyrczal ale to pewnie powod jakies czesci.

Link to post
Share on other sites

Co do wieku tej obudowy nie wiem, przyjechalem do Niemiec i juz komputer byl z taka obudowa. Ale raczej ona nie ma wentylatorow pod bokach.

 

Z tego co widze, to jest cos takiego i ma chyba wentylator ten z tylu te dziurki.

 

http://www.google.pl/search?hl=pl&tbm=isch&sa=1&ei=3jtdUYauF4WB4gSI94GAAQ&q=obudowa+bez+wentylatora&oq=obudowa+bez+wentylatora&gs_l=mobile-gws-serp.3..41.70209.76366.0.76766.33.20.4.1.1.4.380.3047.0j3j7j3.13.0...0.0...1c.1.8.mobile-gws-serp.iMqWi_52WUk&biw=640&bih=287&sei=LjxdUf27Jsj_4QTO5IHQCQ#biv=i%7C64%3Bd%7C1nxXNKlhXDR1HM%3A

Edytowane przez FreamoN
Link to post
Share on other sites

Popraw link, bo nie wiem, które zdjęcie masz na myśli.

 

W każdej obudowie jest możliwość zamontowania wentylatora za jej tylnej ściance. Ale pozostaje jeszcze kwestia wentylatora na froncie, jakości wykonania oraz miejsca na ułożenie kabli od zasilacza.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...