Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Zwracam się z prośbą o radę na temat mojego komputera.

Mój sprzęt:
Windows 7
Mobo: Gigabyte GA-M68M-S2P
Proc: AMD Athlon 64 X2 3600+ (podkręcony do 2.5)
Ram: 4 GB DDR2 800Mhz
Grafa: Vertex HD4850 (niedawno kupiony)
PSU: Tacens RADIX V 550 W ( niedawno kupiony)
Monitor: rozdzielczośc maksymalna 1440x900 i z taką rozdziałką chciałbym grać (narazie nie zanosi się na wymianę monitora)

Komputer przeznaczony głównie do gier (wysokie detale i wymagające gry) i internetu.

Mam w tej chwili 500 zł.

Pozdrawiam,Mateusz

Link to post
Share on other sites

Strasznie duze wymagania masz "wymagajace gry". Tak czy siak jak kupisz proca to nie pograsz w gta 4 na max detalach, co najwyzej srednio-wysokie. Ja w sumie zlozylem swojego kompa za 700 zl 2 lata temu ( gtx 260(uzywka) + AMD 955(nowka) ) dozbieraj wiecej kasy. Taka mala porada nie kupuj nowek jak masz mozliwosc kupic tanio uzywke. Ja kupilem swojego gtx 560 ti (uzywka+ za 400 zlotych, dokladnie to za gtx260 i 200 zl, wiec kolo 400. Jest podkrecony i smiga jak szalony. zadnych problemow.Co do gtx 260 mialem go przez 3 lata no i musialem sie w koncu przesiasc. Sprzedaj to co masz teraz, zostaw zasilacz to bedziesz mial kolo 500 zl za wszystko. 1000 zl i kup cos uzywanego, ludzie sprzedaja zestawy zlozone uzywane. Powiedz mi ze sie jeszcze nigdy nie przejechalem z uzywanymi rzeczami, a jak sprzedawca klamie to wyczuc to mozna na kilometr.

 

//pół tekstu na czerwono? pisz poprawnie!

Edytowane przez sid vicious
pisownia
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Po co kupywac cos takiego to ja nie wiem. jak mogl za tyle kupic uzywanego gtx 260 / 280.

Gggggrammar nazi.

KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ KUPYWAĆ

 

Edytowane przez sid vicious
spam
Link to post
Share on other sites

idc to nie jest forum języka polskiego...

Regulamin II/ 8. Na forum należy stosować się do obowiązujących zasad pisowni i stylistyki.

 

//Co nie znaczy, że można tu pisać byle jak i nie szanować ludzi którzy ten bełkot czytają.
Specjalnie dla Ciebie, lektura obowiązkowa:
-
http://forum.benchmark.pl/topic/67523-poradnik-dla-cierpi%C4%85cych-na-dysm%C3%B3zgi%C4%99/
-http://forum.benchmark.pl/topic/68236-poradnik-polacy-nie-g%C4%99si-mini-poradnik-j-polskiego/
 

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

idc to nie jest forum języka polskiego...

Ale jakies podstawy rodem z początku podstawówki obowiązaują...

 

Dlaczego nic nie da ?

Przecież będzie przesiadka na DDR3 ram.

Czytajcie dokładnie karta graficzna niedawno kupiona i jest to nowa wersja HD4850 od Vertexa, jak za 250zł najwydajniejsza w tej cenie.

Ta płyta podana przez Ciebie, nie obsluzy nowszych prockow niz ta co juz masz. A sama zmiana ddr2 na ddr3 nie da Ci kopa.

Zaktualizuj sobie bios, zmien procka i tyle. Z czasem uzbierasz kase na jakas konkretna plyte glowna (AM3+), to sobie procka przelozysz, ram zmienisz. Wyjdą steamrollery, to tylko procka zmienisz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ok tylko czy moglibyście mnie upewnić, mam wersję BIOSU FC z 25/08/2010 chyba. Myślę. że to najnowszy bios i nie muszę go zmieniać więc pozostaje tylko zamawiać tego Athlona 640 ? (może uda się odblokować cache L3, nie patrzyłem czy moja płyta to obsługuje).

 

@Edit 

Gdzieś czytałem, że pojawiły się pogłoski, iż steamrollery mają zapoczątkować nową podstawkę. Miejmy nadzieję, że to tylko pogłoski...

Edytowane przez mateusz55523
Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki wszystkim za rady :) Athlon 640 wczoraj zakupiony i naprawdę różnica kolosalna ! GTA IV Bardzo wysokie, NBA 2K13 maksymalne, FIFA max, Far Cry 3 bardzo wysokie, komputer chodzi szybciej i ogólnie jest super ! Teraz mam 150 zł i myślę, że zakupie sobie teraz obudowę, poprawi obieg powietrza, wibracja, wygląd i w ogóle.Więc jaką obudowę polecacie mi teraz do tych 150 zł ?

Myślę, że raczej wezmę tego SilentumPC Brutusa BT-410. Nie zakładam nowego tematu aby nie śmiecić na forum proszę moda o wyrozumiałość.

Link to post
Share on other sites

xD aleksiejs

 jak twój post przeczytałem to aż się uśmiałem :D na serio :P

 

Moja obudowa ma 6 lat i nawet w dniu swojego zakupu była warta może ze 100 zł (komputer był prezentem, nie miałem możliwości wyboru) papierowa blacha, zasilacz na górze, zero obiegu powietrza, wibracje jakbym quadem jeździł :D

 

 

No chyba, że tak :D

W takim razie kupuj, kupuj ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...