Skocz do zawartości

Recommended Posts

Force GT, to ciekawa propozycja ale mimo wszystko zbyt droga. W cenie niższej szukałbym równie wydajnych - Plextora M5S i Cruciala M4. Zresztą masz trochę pecha, bo jeszcze niedawno za kwotę 320-330 złotych można było kupić dwukrotnie pojemniejszy SSD od Kingstona, model V300.

Link to post
Share on other sites

Nie słuchaj kolegi RoXicon. Akurat odczyt i zapis sekwencyjny niewiele mają wspólnego z rzeczywistą wydajnością SSD.

Corsair GT, to stara konstrukcja. Nie masz pewności, że w razie błędów będziesz nadal otrzymywał aktualizacje. M5S, to obok PRO flagowy produkt Plextora, a więc i zabezpieczenie software będzie na zupełnie innym poziomie.

Link to post
Share on other sites

M5S jest ogolnie spoko i jest jego zaletą sprawdzony kontroler Marvella. Może i GT jest stara konstrukcja ale sprawdzona nie znam osób które go użytkują (osobiście znam 3) żeby miały z nim problem i wiem że jest to bardzo wydajny dysk tego raczej mu nikt nie zarzuci. Ale do Autora wątku należy który dysk wybierze.

Link to post
Share on other sites

A dlaczego słaby ?

zamówić zamówiłem ale mogę zrezygnować

ps zamówiłem ten model ze wzgledu na brak kosztów wysyłki a cena to tylko 258zł a gdzie tego plextora mozna najtaniej dostać

chodzi Ci o ten model? 

http://www.morele.net/dysk-ssd-plextor-2-5-64gb-sata-iii-520-90mb-s-9-5mm-px-64m5s-506403/

Edytowane przez lukaszek
Link to post
Share on other sites

Już anulowałem zamówienie;) A ten dysk co mi podałeś to ma jakiś strasznie mały zapis...90Mb/s nie za mało jak na ssd?

a co byś powiedział na ten?

Kingston V+200 60GB

Podaj jakieś jeszcze modele do 300zł oprócz plextora które są godne uwagi bo ten jest tylko w dwóch sklepach a chciałbym ograniczyć koszty związane z wysyłką wolałbym odbiór osobisty

ps.sory,że tak głowę zawracam...

Edytowane przez lukaszek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...