Skocz do zawartości

Zestaw Pc do 2500zl Gry


Recommended Posts

Witam poszukuje zestawu o w miarę dobrej wydajnści przeważnie grywam w sieciówki single odpuszczam mam xboxa chodz chcialbym zagrac w pare tytułow jak wiedzmin 3 jak wyjdzie oraz bf 4 i na terazniejsze czasy w Farcry 3 na max detalacch wyglada to pieknie :) wiec jesli mógłbym prosic o pomoc bylbym wdzieczny patrzylem na alegro ale szczerze mowiąc te zestawy to jakaś ściema wiec pisze tu do profesjonalistow z gory dziekuję i pozdrawaim 

Link to post
Share on other sites

patrzylem na alegro ale szczerze mowiąc te zestawy to jakaś ściema wiec pisze tu do profesjonalistow z gory dziekuję i pozdrawaim 

 

Prawidłowe podejście do sprawy, skoro masz Xsa to rozumiem że odpowiedni ekran już masz ?

 

Intel Core i5-3350P /3.1GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/

SilentiumPC Brutus 410 Pure Black (bez zasilacza)

Thermaltake Litepower Black 500W

Seagate 500GB 7200rpm 16MB cache SATA600 Barracuda 7200.12

LG GH24NS95 SATA (black)

A-Data 8GB (2x4GB) 1333MHz CL9

MSI B75A-G43 /intel B75, LGA1155/

Sapphire Radeon HD7870 XT Tahiti LE 2GB DDR5 256bit (975/6000)

 

2626 zł +  kody na montaż oraz Farc Cry 3 gratis które trzeba umieścić w komentarzu X98TY2AZ + Far Cry 3

 

Optymalny zestaw z 7870 XT (wydajność +/- GTX660Ti oraz 7950). Chcąc zaoszczędzić można kupić płytę AsRock B75M-GL /intel B75, LGA1155/, która nie posiada chociażby wyjść na głośniki 5.1, oraz póki co Crucial 4GB 1333MHz które wystarczą do każdej gry, a kolejne 4 GB dokupić za jakiś czas jak wpadną pieniądze. 

 

Tutaj porównaj sobie wydajności GPU http://pclab.pl/art52024-5.html

Link to post
Share on other sites

No witam, dzieki za szybkie odpowiedzi nie mam tylko monitor do kompa LG E2240S xboxa uzywam na telewizorze ale mam zamiar kupic jakis monitor z tunerem bo sie przeporowadzam i swojego telewizora nie ebde mogl zabrac poki co... Myslalem o grafice radeona od kiedy pamietam zawsze mialem radeona mam jakis sentyment do nich :) potrzebna mi sama skrzynka w tym momencie i w sumie nie potrzebuje ogromnego dysku mysle ze przedzial 200gb 300 gb by wystarczyl 

Edytowane przez arielak
Link to post
Share on other sites

No witam, dzieki za szybkie odpowiedzi nie mam tylko monitor do kompa LG E2240S xboxa uzywam na telewizorze ale mam zamiar kupic jakis monitor z tunerem bo sie przeporowadzam i swojego telewizora nie ebde mogl zabrac poki co... Myslalem o grafice radeona od kiedy pamietam zawsze mialem radeona mam jakis sentyment do nich :) potrzebna mi sama skrzynka w tym momencie i w sumie nie potrzebuje ogromnego dysku mysle ze przedzial 200gb 300 gb by wystarczyl, co do ramu mysle ze wlasnie 4 Gb w tym momencie spokojnie wystarcza tak jak kolega wspomnial zawsze mozna dokupic w sumei jedyne rzeczy na ktorych chialbym zaoszczedzic to wlasnie dysk i ram zreszta nie wiem jakie macie o tym zdanie i czy to dobry pomysl

 

oj kurcze cos mi sie posty poplataly xD na tym siwiym tle dopislaem kilka rzeczy kurcza sora za to

 

a i jeszce jedno myslalem tez o laptopie w tej cenie czy warto zaprzatac sobei tym glowe??

Link to post
Share on other sites

Za 2500 zł można oczywiście kupić laptopa skierowanego pod gaiming jednak będzie to wydajność wiele niższa niż w zestawie stacjonarnym. Do tego dochodzi wielkość ekranu, wygoda użytkowania. 

 

no wlasnie tak myslalem i w sumie kajitsu jak pisales nie potrzebuje tak naprawde wejscia do glosnikow 5.1 preferuje sluchawki mam razer kraken wystarczaja mi w zupelnosci:) roznica pewnie wyniesie okolo 200-300 jesli zdejme ram i glowna tka jak pisales ??

Link to post
Share on other sites

 

oznica pewnie wyniesie okolo 200-300 jesli zdejme ram i glowna tka jak pisales ??

 

130 zł taniej będzie więc będzie blisko Twojego budżetu. Jeżeli natomiast chciałbyś taniej o kolejne 100 zł to karta graficzna na Gigabyte GeForce GTX 660 OC 2GB DDR5 /192bit/ DVI/HDMI/DP [GV-N660OC-2GD]

 

Tutaj różnica w wydajności http://pclab.pl/art52024-5.html 

Link to post
Share on other sites

130 zł taniej będzie więc będzie blisko Twojego budżetu. Jeżeli natomiast chciałbyś taniej o kolejne 100 zł to karta graficzna na Gigabyte GeForce GTX 660 OC 2GB DDR5 /192bit/ DVI/HDMI/DP [GV-N660OC-2GD]

 

Tutaj różnica w wydajności http://pclab.pl/art52024-5.html 

ale tak jak mowilem jednak ten radeopn chyba przy nim zostane :) a gdzie najlpeiej te czesci zamawiac i kto by to zlozyl w jedna kupe :)

Link to post
Share on other sites

Możesz zamówić w esc.pl. Ceny przyzwoite, bardzo szybki czas realizacji zamówienia. Do tego darmowe złożenie i Far Cry 3 za darmo. Wszystko po wpisaniu kodu podanego przez kajitsu: X98TY2AZ + Far Cry 3

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...