Skocz do zawartości

Warto obecnie kupować PS3/Xboxa360 ?


Recommended Posts

Jako że niedługo wychodzi nowa generacja konsol, obecne tanieją. No i pytanie wart się jeszcze pchać w stare konsole czy lepiej poczekać na nowe? I jeżeli opłaca się kupować to jakie konkretnie modele. 

 

Konsole miałbym podłączoną pod monitor 27". I tu rodzi się kolejne pytanie jaki monitor 27" byście polecili do 1000zł.
Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że tak. Na konsole obecnej generacji będą wychodzić gry tak samo jak wcześniej, w tym przypadku na PS2.

Ja to przemyślałem i to moja "strategia". Kupiłbym PS3/X'a starczy na 2 lata z nowymi grami, dodatkowo należało by ograć i starsze gry.

Potem, gdy cena nowych kosol będzie niższa i będzie pewność, że nie będą one awaryjne to wtedy bym brał. :D

 

Na monitorach się nie znam, ale może takie coś i niech inni się wypowiedzą.

http://www.morele.net/monitor-led-iiyama-e2773hs-gb1-524942/ Moja propozycja.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak już kupować to PS3 dla ekskluziwów które wyszły tylko na tą platformę. Jednak gdy lubisz gry samochodowe, to Forza 4 na X360 zjada wszystko co do tej pory powstało i zapewnia rozrywkę na długie tygodnie, nawet tylko dla tej gry warto kupić konsolę. (Nie wspominając o świetnym Forza Horizon). Sam gram już od roku i nie mam dosyć.

Edytowane przez MiK86
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wedlug mnie to lepiej kupowac obecne konsole(PS3/XBOX) ale to dopiero kilka dni/tygodni przed premiera PS4/720 bo wtedy stare konsole beda duzooo tansze, a do tego to tak nagle wszyscy sie nie przezuca na nowe generacje konsol(mowie tu o programistach) i pewnie kolejne kilka czasci CoD'a czy innych gier beda na stare konsole, pewnie rowniez BF4.

 

Dodam ze nie dlugo wychodzi The last of U :) na PS3

Edytowane przez seebeek17
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...