Skocz do zawartości

Komputer do 2000PLN Universalny


Recommended Posts

GT630 i high BF3 w FullHD...proszę nie rozśmieszać osób z forum oraz nie wprowadzanie ludzi w błąd, bo są tutaj nadal osoby które myślę racjonalnie.
Jeżeli nie chcesz dopłacać możesz spokojnie brać zestaw z P II który po OC jak i bez OC jest szybszy od swojego poprzednika, ale jedynie w grach wykorzystujących 4rdzenie...
Jeżeli możesz dopłacić to i5 jest świetnym wyborem i bardzo przyszłościowym.
 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dysk SSD w zestawie za 2 kafle? Dawno nie słyszałem większej głupoty, tak jak z tym GT630. Nadaje się co najwyżej do gier sprzed pięciu lat, albo do wyświetlania obrazu w biurze. To wszystko.

 

Dobrym rozwiązaniem będzie dopłacić do i5, a przede wszystkim wziąć coś na podstawce 1155. Jak nie dasz rady kupić jakiejś i5, to weź na dobry początek i3 - też będzie nieźle. Z czasem wymienisz może na i5-3570k. Grafikę używaną (dlaczego nie? Jak jest w dobrym stanie), do tego jakiegoś Asrocka, 4 albo 8GB Ramu - powinno być w porządku.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jako że wolę raczej coś złożyć na i5 kręcić procka na pewno nie będę a co do ramu 4 GB mi wystarczy jak przyjdą fundusze to to dokupię jeszcze kostkę 4GB a co do grafiki z tego co czytałem to grafika jest bardzo dobra i raczej nie potrzebna mi zmiana.

Edytowane przez Mr Green
Link to post
Share on other sites

i5 to podstawa ale martwi mnie troszkę płyta główna czy to będzie jakaś większa różnica między E33 a G43

   MSI G43 ma możliwość rozbudowy ramu do 32 gb, więcej portów PCI. Po za tym producent pisze , że jest Crossfire Ready :) Jednak B75-E33 powinna być dla Cb ok

 

Ewentualnie jak nię bedziesz podkręcać a  chcesz jeszcze taniej to zobacz w moją sygnaturę, jest licytacja mojej starej płyty od 90zł ;)

Edytowane przez R-Koniu
Link to post
Share on other sites

Panie ja profesorem Miodkiem nie jestem ale ok, różnica drogi znawco tematu jest znaczna gdyż choćby taki Crysis 3 zużywa średnio podczas gry na tekstury 1,5gb z pamięci karty wystarczy sobie włączyć jakiś programik monitorujący w stylu EVGA precision uwierz mi że dziś 1gb ramu na karcie to mało, nawet wyższe modele GTX np mające tylko 2GB pamięci wypadają gorzej w roz. powyżej Full HD w porównaniu do konkurenta od AMD który montuje tej pamięci już 3GB nie wspominając o kwestii gry na kilku monitorach jednocześnie gdzie 2GB ramu nie daje rady już tak jak powinno a co dopiero 1GB... 
Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

GT630 i high BF3 w FullHD...proszę nie rozśmieszać osób z forum oraz nie wprowadzanie ludzi w błąd, bo są tutaj nadal osoby które myślę racjonalnie.

Jeżeli nie chcesz dopłacać możesz spokojnie brać zestaw z P II który po OC jak i bez OC jest szybszy od swojego poprzednika, ale jedynie w grach wykorzystujących 4rdzenie...

Jeżeli możesz dopłacić to i5 jest świetnym wyborem i bardzo przyszłościowym.

 

Ja tam tylko pisze to co widziałem na yt, a high miał ustawione ale tylko na teksturkach... jesli wprowadzam w błąd to modzie usun posta i tyle, a nie mnie lekko denerwujesz, ja tylko napisałem to co widziałem na youtube nie realnie.

Link to post
Share on other sites

Ja tam tylko pisze to co widziałem na yt, a high miał ustawione ale tylko na teksturkach

To ogólnie nie było high. I kto tu denerwuje? :[ W opcjach można ustawić high ogólnie więc jednak wprowadzasz w błąd.

Edytowane przez R-Koniu
Link to post
Share on other sites

o to chodzi? http://allegro.pl/sapphire-radeon-hd-7850-11200-16-20g-1gb-ddr5-pcie-i3146935211.html

No to tak:

Saphhire sam w sobie jest jednym z najlepszych producentów kart graficznych. Karta świetna, ale co pewnie wiesz da się ją wyrwać taniej :D Jednak:

 

-mało podatne na OC w stosunku do Hynixa bądź Samsunga pamięci elpidy

(11200-16-20G)

 

Pamięci Hynixa bądź Samsunga mają w kodzie końcówkę -40g. Choć jeśli nie będziesz robił OC możesz olać tą sprawę :D

Edytowane przez R-Koniu
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...