Skocz do zawartości

Recommended Posts


Witam. Mam wielki problem w wyborze słuchawek z mikrofonem (headset'u). Mam nadzieję iż ktoś będzie na tyle miły aby mi pomóc w tej sytuacji słowami które nie brzmią np: google nie boli hyhy,
ponieważ zależy mi głównie na opiniach forumowiczów.
Budżet: Jak w temacie do 250zł, najlepiej gdyby cena oscylowała w okolicach 150-200zł.
Źródło dźwięku: Aktualnie karta zintegrowana w płycie, za około 1 miesiąc będę posiadaczem karty w zakresie cenowym około 200-300zł, w każdym razie nie badziewia.
Wykorzystanie: Głównie gry (nie żaden określony gatunek, od gier jak Battlefield po Assassin's Creed). Rozmowy na Skype. Od czasu do czasu słuchanie muzyki (słucham głównie rocka, metalu i odmian tychże gatunków jeśli to coś zmienia :P).

Zależy mi na tym aby słuchawki były wygodne, tzn. miały duże muszle (mam duże uszy http://forum.pcformat.pl/images/smilies/sup/zeby2.gif i chciałbym aby mieściły się one do słuchawek a nie były przygniatane) oraz znośną regulację rozmiaru (aby co chwila się nie zsuwały jak to miało miejsce w moim poprzednim zestawie). Byłoby by miło gdyby dźwięk przy słuchaniu muzyki był czysty, mikrofon był ,zmuszony jestem użyć niezbyt profesjonalnego słowa, dobry. Gdyby jeszcze udało się tu upchnąć dynamiczne, silne basy byłbym wniebowzięty (może nie dosłownie, ale odczucia byłyby porównywalne).

Gdyby cena za jakiś 'super, uber, mega' headset przekroczyła 250zł jestem w stanie przeżyć taką katastrofę i dołożyć trochę grosza. (z tymi epitetami mogłem przesadzić ale wiadomo o co chodzi http://forum.pcformat.pl/images/smilies/sup/jezyk1.gif)

 

Temat założyłem po wyszukiwaniu podobnych na forum, po to aby ktoś pomógł mi znaleźć słuchawki będące w miarę dopasowane do moich wymogów/oczekiwań.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...