Skocz do zawartości

Czy gry są takie kiepskie ?


Gość effendi360

Recommended Posts

Gość effendi360

Panowie, naszła mnie taka myśl. Ostatnio pisałem że mam dużo gier do ogrania, no i dziś spojrzałem na te gry i sobie tak myślę  - w co by tu zagrać ?

 

I tak naprawdę:

 

Dead Space 3 - grałem w to wcześniej

 

Starcraft HOTS - Grałem - czym się różni poza kampanią ?

 

Tomb Raider - takie oceny - phi ! Ma mniej mechanizmów niż uncharted 3

 

Hitman - było

 

Resident Evil 6 - Bitch Please...

 

Crysis 3 - było

 

Diablo 3 - :]

 

Far Cry 3 - taaa.. było tutaj tylko więcej zielonego

 

Bioshock - lokacja tylko inna a grafika między bogiem a prawdą lipna; i są spadki

 

Walking Dead Survival Instinct - strzelanie zombie... tja.... po tym jak wyszło dead island, wstydzili by się to wydawać

 

Gears of War Judgement mam od miesiąca - grałem 10 minut - w jedynkę ciąłem 16 godzin dziennie...



Aaaa jakże bym zapomniał o mojej perełce Assasins Creed 3/5- już sam sie pogubiłem ( ? ) :D

 

Podchwycicie temat ?

 

 

 

 



Na obecną chwilę jako GRACZ nie poczuwam się w obowiązku skończenia żadnej z tych gier.

 

 

 

//Zablokował Ci się przycisk "Caps Lock" na klawiaturze, że napisałeś tytuł tematu samymi wielkimi literami? Sugeruję doczytanie regulaminu forum w punkcie II-6 i stosowanie się. //Igorrodz

Edytowane przez Igorrodz
likwidacja wielkich liter z tytułu
Link to post
Share on other sites

Gry się robi byle były, byle się sprzedało szybko i byle następną część. Często po drodze dowalą 30DLC, wiec jak dla mnie nie warto grać już :D Od kilku lat nie było żadnej gry która przyciągnęła by mnie chociaż na dwie h (jedynie BF3 w multi ale to też co dwa dni na 1-1,5h max).

A najgorszy jest brak dem, czyli zmuszają Cię albo do piracenia albo do kupienia dziadostwa w ciemno (chociaż jakby były dema, to by z 50% gry ujawniały patrząc na aktualne produkcje, oraz kto by kupił odgrzewane gnioty ?)

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Wypowiem się na temat Tomb Raidera, Crysisa 3, Far Cry 3 i Walking Dead:

 

Tomb Raider jest dobrą grą akcji. Mnie bardzo brakuje motywów z Tomb Raidera 2. W dwójce miałem momenty w których się zastanawiałem co robić dalej? A teraz? Naciskasz Q i wszystko masz jak na tacy, mało myślenia, oraz jest kilka niedopracowanych rzeczy jak system osłon. Trochę dziwnie to działało. Brakowało mi też bardzo apteczek, które były "znakiem rozpoznawczym" poprzednich serii. Regeneracja zdrowia nie pasuje trochę. Wcześniej trzeba było uważać na każdym kroku aby jak najmniej zdrowia stracić. Ogólnie ocena 7,5

Crysis 3 to szkoda się rozpisywać. Benchmark z pseudo fabułą. Zabawna jest końcówka, że kombinezon staje się murzynem (bez kontekstów) :P Nawet gorsze odczucie zabijania niż w dwójce.  Ocena 6

Far Cry 3 wg mnie był udaną grą, fajny gameplay, crafting no i piękna wyspa. Ale moim zdaniem JEDYNKA jest najlepszą odsłoną. 8,5

Walking Dead jeżeli wczujesz się w Lee, to możesz w tą grę pograć :D Najlepsza gra roku dla mnie.

 

Ogólnie uważam, że albo robię się coraz starszy i gry zaczynają mnie nudzić, albo po prostu gry są coraz gorsze, choć myślę że to i to.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie mam te same odczucia, na komputerze około 40 świeżych tytułów a ja siedzę 10 minut i zastanawiam się w co grac, i nie dlatego że nie potrafię się zdecydować tylko że większość gier mnie po prostu nudzi, od prawie roku nie ukończyłem żadnej gry, żadna nie była w stanie wciągnąć mnie na tyle żeby ją ukończyć.

Link to post
Share on other sites

Jest wiele nudnych gier, aczkolwiek są takie które mają w sobie to coś i mimo wielokrotnego przejścia nigdy się nie nudzą. Takimi grami dla mnie są: Wiedźmin, Wiedźmin 2, Starcraft 2, Batman Arkham City, Batman Arkham Asylum, Fable, Gotihc I, Gothic II + Noc Kruka, Gothic 3, Risen, Risen 2, seria Mass Effect, The Elder Scrolls III Morrowind. 

Link to post
Share on other sites

Na moich pólkach jest około 20 nowych lub stosunkowo młodych gier, których zwyczajnie nie chciało mi się kontynuować. W tej chwili gram w "tomb raider" i jestem wciągnięty na maxa, ale gra jest z 1996 a nie 2013 roku. Zamówiłem sobie "battlezone" na allegro za 5 zł i niedługo znowu wsiąknę. Potem pewnie zabiorę się np. za "dark colony" itd. Ja będę giercował w najlepsze, a wy sobie będziecie dalej narzekać.Tak obecnie gry przechodzą przez głęboki kryzys jakościowy, ale kładę na to pałę, bo jest w co grać.

Link to post
Share on other sites

Mam ten sam problem co autor wątku :) potwierdzam Far Cry 3 wciąga i dobry klimat jest fabuła też niczego sobie :) jedyna gra od roku która mi się nie znudziła jest World of Tank a też mam wszystkie najnowsze tytuły a grać się nie chce bo to jest wszystko kontynuacja pierwszych części,a my raczej oczekujemy na coś świeżego :)

Link to post
Share on other sites

FarCry 3 to dla mnie średniak, grafika ładna ale po prostu mnie nie przyciąga do siebie. Crysis 3 przytłaczał mnie swoja oprawą graficzną, wszystko było ciemne, "ciężkie" dla oka otoczenie, fabuła wiadomo... jak to w Crysisie. Dead Space 3 jest jeszcze w miarę możliwa.

 

Najlepszą dla mnie grą ostatnich lat była Mafia 2. Przeszedłem już tą grę 2 razy, teraz gram w dodatek, klimat, fabuła rewelka. Największy minus to taki że jest dość krótka.

Link to post
Share on other sites

Obecnie niewiele gier potrafi przyciągnąć na dłużej, niż kilkadziesiąt minut. Nawet nie chodzi o to, że powolutku stają się odgrzewanymi powtórkami, bowiem dzisiaj coraz trudniej stworzyć coś absolutnie innowacyjnego. Moim zdaniem, problem w tym, że gry powoli przestają stanowić wyzwanie. Człowiek siada przed komputerem i zalicza kolejne poziomy. Nie trzeba wysilać się intelektualnie, czy nawet nie jest wymagana nadzwyczajna zręczność... Zatem nie ma zaangażowania, nie ma satysfakcji.

 

^^

Link to post
Share on other sites

FC3? Buahahaha, czy wy widzicie co piszecie? FC3 to FC2 bis i do tego jeszcze gorzej wykonany. FC2 został zjechany przez opinię doszczętnie, wystarczyło że UBI zmieniło strategię marketingową i nagle ta sama gra z tymi samymi chybami staje się hitem. Ta gra to sraka! Z resztą UBI ostatnio w ogóle nie grzeszy ambicjami. Podsumujmy serię AC: wciskasz 3 przyciski i Altair pokonuje lasy, góry, mury, płoty i twierdze, wciskasz czwarty przycisk i rozprawia się z bandą 10 przeciwników. A teraz włączcie sobie rzeczonego przeze mnie "tomb raidera 1" i spróbujcie zrobić przynajmniej połowę secretów.

Edytowane przez Hans Olo
Link to post
Share on other sites

Ogólnie uważam, że albo robię się coraz starszy i gry zaczynają mnie nudzić, albo po prostu gry są coraz gorsze, choć myślę że to i to.

 

Też tak mam obecne gry nie potrafią zaskoczyć niczym ciekawym - nie ma takiego szoku jak po odpaleniu FC 1 na GF 4 MX na low który wtedy graficznie kosił wszystko - obecnie gry są produkowane na ilość a nie jakość. Druga sprawa to "jechanie" na marce zróbmy dobrą 1 potem jakoś poleci...

Edytowane przez shae6666
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Czciłabym przyczepić się do wspinania w grach - TR, Uncharted, Assasin - dla mnie to jest lipa. Te sekwencje po prostu są nudne. Super wspinanie było w I Am Alive.



Mafia 2 - spoko. Też 2 razy.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...