Skocz do zawartości

Geforce 8800 GT czy Radeon HD 7570


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Obie karty są słabe, 8800GT pobiera więcej energii ale będzie troszkę wydajniejsza (brak dx 11).

Słabe w porównaniu do dzisiejszych, ale kolega siryellowgouda spokojnie pogra w wiekszosc gier...takze tych nowych. Jeszcze pare miesięcy temu miałem 8800GT i słyżył mi trzy lata albo dłużej, i do niedawna jeszcze grałem w większość gier 1920x1080 (GRID,AC2,BFBC2,BATMAN AA/AC,FIFA,NFS HP...itd)...Także jak na 'tymczasówke' polecam jak najbardziej :)

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Przeczytaliśmy - i nie polecamy 8800GT z uwagi, że może paść. I co wtedy? Będzie musiał kolegom zwrócić pieniądze bo popsuł. Zatem lepiej niech kupi sobie jakąś w miarę ok, tak jak proponujemy. Ale co zrobi to już jego wybór ;)

Link to post
Share on other sites

Popieram nie brać nic z serii 8800 [ 9600 gso ] padają jak muchy.

osobiście posiadam gf 8800gt mam ja juz 5lat i wszystko mi śmiga zero awari obecnie przechodzę bioshock infinite na średni wysokich detalach 1440x900, far cry 3 na high,jedyną grę którą do tej pory nie odpalę to crysis 3 [dx11] wiec hasło że padają to może te karty zapewne wyżyłowane [podkręcone na maxa }

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Oczywistym jest, że 100% tych kart nie pada - dużo zależy od podkręcania oraz chłodzenia (wentylacji obudowy). Niemniej ryzyko jest na tyle duże, że muszę ja osobiście - oraz inni zaznajomieni z problemem - odradzić takiego nabytku. lepiej coś nowszego a pewniejszego - tutaj ten HD7570 z tytułu będzie lepszym wyborem.

Link to post
Share on other sites

osobiście posiadam gf 8800gt mam ja juz 5lat i wszystko mi śmiga zero awari obecnie przechodzę bioshock infinite na średni wysokich detalach 1440x900, far cry 3 na high,jedyną grę którą do tej pory nie odpalę to crysis 3 [dx11] wiec hasło że padają to może te karty zapewne wyżyłowane [podkręcone na maxa }

mój kolega też ma Poloneza od 15 lat, jeździ nim tylko do kościoła w niedziele i mówi, że jeszcze w nim nic nie padło, a dziesięciu innych co używali na co dzień drugie tyle na naprawy wydało - ja miałem 4x 8800gt różnych producentów i tylko jedna jeszcze pracuje u znajomego, a to też  chyba tylko dlatego, że mało gra, a  jak to robi już to w mało wymagające tytuły, reszta albo już po piekarniku, albo na szrocie

jak autor tylko pożycza , to tylko i wyłącznie tego radka, bo później jeszcze znajomi sobie za kartę kaskę krzykną ze 100 zeta jak się "akurat" u autora uwali

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...