Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam mam Radeona 6950 ( GV-R695OC-1GD )i po uzyskaniu komunikatu jak na załączonym zdjęciu, komputer nie widzi tej karty, czasem (gdy w Menadżerze urządzeń skanuję w poszukiwaniu nowego sprzętu) widzi ale jest oznaczona wykrzyknikiem. Próba instalacji czy deinstalacji sterowników za pomocą menadżera Catalyst kończy się komunikatem jak na drugim zdjęciu, stań końcowy w dzienniku oznaczony jest jako Powodzenie i nie ma wypisanych błędów.
Do tej pory:
- usunąłem sterowniki za pomocą Catalyst Manager i instalowałem na nowo, nie pomogło
- usuwałem sterowniki za pomocą Drive Cleaner jak i Drive Fusion i instalowałem na nowo, nie pomogło
- zrobiłem update płyty głównej i Windows'a (mam W7), teraz czytam porady na forach, ale nie znalazłem jeszcze opisu mojego problemu.

Nie wiem, czy dobrze robiłem, nie usuwałem sterowników w trybie awaryjnym.
Nie mam do dyspozycji (aby sprawdzić na szybko) innego komputera ani innej karty graficznej.

Specyfikacje komputera :

Procesor:........Intel i5-2400 3.10GHz
RAM:..............Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM XMP
Płyta główna:...Asus P8H67-M EVO R3.0
Zasilacz:..........OCZ StealthXStream 2 600W 80+ SLI PSU 120mm
Windows 7
Jeśli ktoś miał podobny problem, czy ma pomysł niech się podzieli rozwiązaniem.
 

http://imageshack.us/a/img41/1418/hydravisionerror.png

zdjęcie 1)
http://imageshack.us/a/img594/213/managery.jpg
zdjęcie 2)
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...