Skocz do zawartości

Dalszy upgrade komputera...


Recommended Posts

Czas nie sprzyjał ale dzięki temu zebrałem większy fundusz. Poprzednio pytałem w tym http://forum.benchmark.pl/topic/65782-modernizacja-do-600-zl/ temacie i stanęło na radku 7850/7870... Obecnie mogę wydać 1200-1500zł MAX-granica nieprzekraczalna... Wydaje mi się, że mógłbym wymienić zasilacz i wziąć 7870, ale nie jestem pewien czy to by była dobra opcja... Co o tym myślicie? I jezeli się ze mną zgadzacie to jaki zasilacz byście mi polecili?

Edytowane przez olokos
Link to post
Share on other sites

W razie zmiany zasilacza zostanie Ci z 1500 około 1200/1100zł  Więc za tą cene można już poszaleć GTX 670 (używka) .Lub tak jak piszesz 7870 każde znich będzie dobrym rozwiązaniem jeśli cos to polecał bym 7870

Edytowane przez RoXIcon
Link to post
Share on other sites

Jak kupisz karte lepsza od 7870 to przy tym procku (PII 955BE) nawet podkreconym nic to nie da... MAX 7870 .Ale jesli masz zamiar zmieniac procesor no to jest sens...

Edytowane przez batdal
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja bym pozostał przy HD 7850 i zasilaczu xfx core 550w i zbierał kaskę na płytkę  i procka Corei5 na LGA 1155.

Da Ci to zauważalnie lepszą wydajnosc w grach, aniżeli miałbyś przy Phenomie wpakowac np. gtx 670, albo hd7950.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

no ja bym chciał teraz wziąć jak najlepszą kombinację sprzętu, tak aby było przyszłościowo. W ten sposób, że będę po kolei wymieniał sprzęt. Teraz na pierwszy ogień za tą kwotę chcę wziąć jak najmocniejszą kombinację grafiki i zasilacza...

 

Phenomek jest @3,8GHz jakby ktoś pytał.

Edytowane przez olokos
Link to post
Share on other sites

Ja bym brał Sapphire HD 7950 jeżeli bym chciał za parę miesięcy wymieniać procesor+mobo. Phenom nie wykorzysta całej mocy, ale gdy kupisz mocniejszy procesor to nie będziesz musiał grafiki wymieniać, żeby w nowe gry pograć.

Tam są 4 rodzaje Sapphire-a...

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Teraz pytanie brzmi, czy mój setup, który jest w CPU-Z w sygnaturce + wymiana 5750 na 7950 Sapphire-a będzie dawał radę na zasilaczu 460W?...
Dokładnie ten model - http://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-11196-19-40g-568576/

Chyba, że uważacie, żebym wybrał inną odmianę 7950.

Edytowane przez olokos
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...