Skocz do zawartości

Pokaż swoją twarz


Recommended Posts

Moje ostatnio ulubione ćwiczenie na klatkę...

 

Kiedy chodziłem na siłownię (chodziłem od października 2014 do maja 2015) to szczerze mówiąc nie lubiłem tego ćwiczenia. 

Też robiłem na koniec ^^

 

Do maja, bo potem przerzucilem się na kalistenikę i street workout, głównie z powodu portfela i na klatę robię pompki na jednej ręce i dipy. Też polecam.

P.S. Swoją drogą tak pomyślałem, p. BIGPUN, chodzi Pan bez koszulki na siłowni? :)

Edytowane przez Voidereles
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Też robiłem na koniec ^^

Ja w ogólę klatę jako dużą partię mięśniową robiłem na początku, tak czy inaczej nie przepadałem/am za tym ćwiczeniem.

 

@muli

O mało mi monitor nie pękł jak wyświetlił Twe oblicze. :D

Link to post
Share on other sites
Moje ostatnio ulubione ćwiczenie na klatkę...

 

Bigi, więcej rzeźby i było by dobrze:)

 

 

Ja w ogólę klatę jako dużą partię mięśniową robiłem na początku, tak czy inaczej nie przepadałem/am za tym ćwiczeniem.

 

Jest to ćwiczenie dla bardziej zaawansowanych.

Dlatego dużo osób tego ćwiczenia nie lubi bo najzwyczajniej nie potrafi go wykonać poprawnie.

Dla osób które już mają dośc dobrze rozwiniętą klatkę piersiową przy zachowaniu odpowiedniej pozycji jest to ćwiczenie świetnie na rozbudowanie klatki jeszcze bardziej.  

 

 

Na Fashion Expo z modelką Mojej (zazdrosnej) żony:) 

http://iv.pl/images/67928014927382575700.jpg

Edytowane przez k3m0t
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

 

 

Ale wiesz, że dla mnie jest dobrze na masie. Źle się czuję jak ważę mniej niż 120 kg Od 2 misięcy treningi kończę na cycku:

 

Przy jakim wzroście ?

Jasne, najważniejsze to czuć się we własnym wyglądzie dobrze:)
Ja mam aktualnie 91.5kg. Dla Mnie to jest waga idealna, tylko więcej tzw. pompy, ale to na przyszły rok jak bardziej się przyłożę, poświęcę:)  

Link to post
Share on other sites

Nie. Zaprojektował i wykonał elementy mój tata. Ja pomagałem składać w całość. Wiele lat temu jak powstało, tak stoi. Nie odnawiane, nie malowane, zaniedbane. Nie ma czasu i chęci na to, a na działkę przyjeżdżamy tylko żeby skosić, umyć fury i zrobić grilla.  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...