Skocz do zawartości

Pokaż swoją twarz


Recommended Posts

No raczej.Dopiero wróciłem z małej imprezki,cały dzień w rozjazdach.

Teraz Czas Honoru,Lekarze skróty Lig Europejskich i w kime.Jeszcze na domiar złego w Leosiu oberwał mi się ostatni uchwyt tłumika i musiałem rezać,jutro na półautomat do szwagra albo do domu muszę bujać,za szybko przeszedłem po dziurach chyba.

Link to post
Share on other sites

Dziś dopadła mnie niemoc wielka, ja stawiam na grypę, a moja lepsza Połowa twierdzi, że to coś gorszego . Ciekawe po czym wnosi?

 

 

http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/09/20/b7351835ff8657b198a656b87df25584.jpg

Edytowane przez ProrokK
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dzięki. :)

Nie, bronią pancerną i w ogóle historią pasjonuję się od dzieciaka.

WoT to tylko następstwo, szkoda, że tak późno, wolałem RTS-y.

Na cytadeli jestem raz w miesiącu przynajmniej, ale fakt badałem weakspoty. :D

Teraz na to patrzę inaczej (macałem spodnią płytę IS-a) :o

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ty za to nie potrafiłeś zachować się jak facet by odpowiedzieć wprost o co ci kaman to milcz z łaski swojej a to, że w taki bądź inny sposób skomentowałem urodę małżonki kolegi to moja sprawa, nie twoja. pomijam fakt, iż Piotrek wie, iż niczego złego na myśli nie miałem oraz, że szanuję jego i jego bliskich. Jak nie znasz relacji tu panujących ani ty bardziej samych osób w tym mnie to się nie wypowiadaj. Dobrze ci radzę- daj sobie na wstrzymanie.

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Ty za to nie potrafiłeś zachować się jak facet by odpowiedzieć wprost o co ci kaman to milcz z łaski swojej a to, że w taki bądź inny sposób skomentowałem urodę małżonki kolegi to moja sprawa, nie twoja. pomijam fakt, iż Piotrek wie, iż niczego złego na myśli nie miałem oraz, że szanuję jego i jego bliskich. Jak nie znasz relacji tu panujących ani ty bardziej samych osób w tym mnie to się nie wypowiadaj. Dobrze ci radzę- daj sobie na wstrzymanie.

Pisz po Polsku jeżeli chcesz nawiązać ze mną dyskusję.

 

Jednak mam dzisiaj dobry humor więc ci wyjaśnię spraw kilka. Po pierwsze będę komentował każdy twój post, czy każde zachowanie, bo od tego jest forum. Po drugie komentuje twoje zachowanie, bo uważam je za wysoce prostackie. Nie będę tolerował starego zboczeńca, który ślini się do zdjęć gimnazjalistek. O ile przy tej sytuacji kolega cię wybronił, to sam (jak i inni) byłem świadkiem twoich co najmniej kilkunastu głupkowatych tekstów i komentarzy. Próbowałeś mi to wyjaśnić, broniąc się pięcioletnim związkiem i głupimi żartami. Przykro mi, ale to do mnie nie przemawia. W mojej opinii jesteś i już zawsze pozostaniesz prostakiem śliniącym się do internetowych zdjęć gimnazjalistek.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...