Skocz do zawartości

Problem z odpaleniem gry - brak punktu wejścia w mss32.dll


Recommended Posts

Witam.

 

Mam taki oto problem (na systemie windows 7), że po aktualizacja Counter Strike z lutego (tej, co wszyscy tak narzekali, gdyż połowie graczy gra po prostu się... popsuła) naprawiłem sobie ją, wgrajac stary folder z backup'u. 

Później nadeszła kolejna aktualizacja.... No i właśnie po niej zaczęły się problemy.

 

Otóż, gdy próbuję uruchomić CS'a (tylko jego), wyskakuje mi komunikat:

"Nie znaleziono punktu wejścia procedury _AIL_stream_sample_handle@4 w bibliotece mss32.dll"

 

Samego pliku w folderze systemowym windowsa również nie widziałem (mówię o windows/system32), bo go tam nie ma (nie mam nic ukryte). Ale... Czy aktualizacja mogła takowy plik usunąć? Przecież to nielogiczne, żeby aktualizacja gry w taki sposób mieszała w plikach systemu.

I tu pojawia sie pytanie - czy wystarczyłoby ściągnąć ten plik na komputer? W sensie, nie lubie tam mieszać, bo moje eksperymenty w tym rejonie do niczego dobrego zwykle nie prowadzą -.-

 

Chociaż, mam jeszcze jedna hipotezę - czytając o tym artykuły na internecie dowiedziałem się, że plik ten jest powiązany czy też należy do bibliotek directx'a... I zastanawiam się, czy to moze nie aktualizacja, ale pobrane niedawno starsze biblioteki directx czegoś nie schrzaniły? (bo inna gra mi nie działała, a jej błąd wg porad z internetu wskazywał na brak starszych bibliotek directx...)

 

Pomóżcie ;>

Link to post
Share on other sites

A spróbuj wkleić plik do folderu windows. Mi to kiedyś pomogło z innym plikiem dll.

 

PS Spróbuj jeszcze wkleić do folderu z grą, jeśli to wyżej nie pomorze.

 

PSS Spróbuj także sprawdzić spójność plików w steam. 

Edytowane przez zeed94
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...