Skocz do zawartości

Grafika +/- 400zł


Recommended Posts

Kurcze bo już sam nie wiem co mam brać   :D  ten Hd7770 od gigabyte podobno hałasuje i ty jeszcze mówisz że obniżyli mu zegary a kosztuje 440zł w tym momencie..w takim razie chyba lepiej się opłaca brać http://www.morele.net/karta-graficzna-xfx-radeon-hd7770-core-edition-1gb-ddr5-128bit-dvi-hdmi-mdp-box-fx-777a-znf4-454752/ który jest tańszy i takie same zegary ma :) już głupieje od tych kart  :D

 
Link to post
Share on other sites

gigabyte hałasuje? przecież napisałem ci , ze był cichutki, ten xfx, co podałeś, to dopiero będzie suszarka, patrząc na ten wentyl :) - podałem ci też saphire-a za 425 zł, nie wiem dlaczego tamtym się nie interesujesz - a i zegary nie są takie same, gigabyte ma 1050 na rdzeniu a nie 1000

Link to post
Share on other sites

Kolega który kupił XFX-a mówi że całkiem cicho chodzi :) ale wstrzymam się jeszcze do jutra z kupnem i dziś jeszcze poczytam trochę i poszperam po necie. Te Gigabyte 1050 rdzen robi jakąś większą różnicę niż 1000?:)



Panie widzę, że się motasz :)

Najlepszy HD 7770 to od Sapphire, albo od Gigabyte. Oba mają bardzo dobrą kulture pracy.

Bierz który tańszy z pośród tych dwóch :)

No dobrze powiedziane :D Motam się jak nie wiem co  :rotfl:

Link to post
Share on other sites

to jest gtx560SE !!! Kastrat nie ziemski, spójrz na wykresy , które zamieścił sprzedawca, GPU Score

 

3dmark 11

gtx560se - 3100, na hd7770 miałem 4200

3dmark vantage

gtx560se - 12600, na r7770 - ponad 15500

 

musisz nauczyć się czytać nazwy modeli gtx650 to nie to samo co gtx650 ti , a gtx 560 to nie to samo co gtx560se czy gtx560ti 

 

te literki na końcu modelu to nie widzi mi się producentów, tylko inny model karty  :)

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

do tego procesora jedynie gtx550ti albo gtx650, ale one są słabsze od hd7770 więc później będziesz płakał - kurde nie rozumiem cię, każdy ci trąbi ,żebyś brał tego hd7770, bo w tej cenie nie ma lepszej karty i to polecają ludzie, którzy mają / mieli te karty, a ty jak przedszkolak  :>

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

do tego procesora jedynie gtx550ti albo gtx650, ale one są słabsze od hd7770 więc później będziesz płakał - kurde nie rozumiem cię, każdy ci trąbi ,żebyś brał tego hd7770, bo w tej cenie nie ma lepszej karty i to polecają ludzie, którzy mają / mieli te karty, a ty jak przedszkolak  :>

Ok jutro zamawiam tego Hd7770 ;d skoro te GTX550ti itd są słabsze to biorę radka :D

 

Dziś zamówiłem kartę i jutro albo pojutrze będzie do odbioru ;) na kartę dostałem jeszcze rabat do 400zł ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...