Skocz do zawartości

Youtube tnie sie na full screenie.


Recommended Posts

Witam

Mam ostatnio problem z filmikami na youtube. Od jakiegoś czasu nie moge robic fullscreena, dźwiek się tnie, myszka też a obrazu nie widać. Póki nie powiększam wszystko jest ok oprócz lekkiego zawieszenia komputera na 3-5s po kliknięciu play czego wcześniej nie miałem bo działał od razu.

 

Na np. vimeo bez problemu moge oglądać na pełnym ekranie w HD. Wcześniej na youtube też wszystko działało bezproblemowo w HD na fullscrenie. Nic nie instalowałem nowego, zaktualizowałem sobie wtyczki w mozilii ale nie pomogło, na operze mam to samo. Jedyna zmiana to nowy monitor i od tego momentu chyba to mam, ale przecież monitor bez znaczenia jest. W czym może tkwic problem?

 

Pzdr

Link to post
Share on other sites

No problem jest taki, że chodził mi bez problemu nawet na 1080p i od jakiegoś tygodnia może tnie się i nie ma obrazu nawet jak włączam 360p. Na innych serwisach jak vimeo, czy wrzuta działa mi fullscreen w HD bez problemu także to nie system chyba bo w nim nic nie robiłem.

Link to post
Share on other sites

YouTube niestety ostatnio nie działa tak jak powinno. Masz jakieś programy zainstalowane co mierzą zużycie karty graf./procka? Sprawdź chociaż w Menedżerze Zadań Windows czy nie zużywa przeglądarka np. 100% procka, albo RAM. 

Możesz mieć taki problem też jeśli masz włączoną akcelerację sprzętową w przeglądarce. W Operze można wyłączyć wpisując w polu adresu "opera:config" następnie wyszukać frazę "hardware acceleration" i zmienić wartoś na "0", dla wyłączenia. 

Dla pewności sprawdź czy masz aktualnego Flash'a.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Warto zaktualizować sterowniki do karty graficznej, przeglądarkę i adobe flash player. Ogólne mi też YT ostatnio się sypie, nie mam takiego problemu jak autor, ale są czasami błędy żeby przeskoczyć w daną sekundę filmu i też dotyczy to Full screena. Dodatkowo można sprawdzić, czy na innych przeglądarkach działa jak należy.

Edytowane przez Wojak15
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...