Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Chciałbym usłyszeć Waszą opinię na temat kupna używanych dysków seagate tym bardziej z allegro. Czy może się ktoś wypowiedzieć z własnego doświadczenia czy aby taka transakcja jest bezpieczna i czy nie musimy się martwić oto, że dysk nam padnie. Głównie chodzi mi o dyski seagate 1Tb 7200 bufor 32Mb. Zadaję pytanie z racji tego, że można sobie nieco grosza przyoszczędzić ;)

 

 

Link to post
Share on other sites

Ja też mam seagate, co prawda kupiłem w sklepie nówke, ale mam go już od 2 lat i nadal wszystko śmiga ;) Solidna firma moim zdaniem.

Witam

Chciałbym usłyszeć Waszą opinię na temat kupna używanych dysków seagate tym bardziej z allegro. Czy może się ktoś wypowiedzieć z własnego doświadczenia czy aby taka transakcja jest bezpieczna i czy nie musimy się martwić oto, że dysk nam padnie. Głównie chodzi mi o dyski seagate 1Tb 7200 bufor 32Mb. Zadaję pytanie z racji tego, że można sobie nieco grosza przyoszczędzić ;)

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

   Interesuje mnie dysk na magazyn danych 3tb. Który z nich będzie lepszy:

1. wd wd30ezrx 3tb

2. seagate st3000dm001

3. ewentualnie inny...

 

   Chcem żeby był jak najszybszy (w tej cenie), cichy, żadnego stukania głowicami co chwila i oczywiscie bezawaryjny, trwały.

 

Czy to jest dobry moment na kupowanie takiego dysku, czy poczekać?

Link to post
Share on other sites

nie ma na to reguły, to jak loteria -albo kupisz dobry dysk , albo stracisz...pamiętaj , okazji nie ma -nikt ci nie sprzeda za połowę ceny dobrego dysku w miarę nowego.Nie ma też firm produkujących bezawaryjne dyski , więc pytanie o firmę czy model mija się z celem- owszem są gorsze i lepsze , ale stan dysku w głownej mierze zalezy od właściciela, jak ktoś wyłącza komputer wyciągając kabel z gniazdka:) to nie spodziewaj się dobrego dysku...a skany z HD Tune?jaki problem przerobić na photoshopie?w nowym masz przynajmniej gwarancję...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...