Skocz do zawartości

Jaki sensowny "tablet" do 300zł?


Recommended Posts

Witam.

 

Jaki możecie polecić sensowny tablet do 300zł? Żadnych specjalnych wymagań byle był stabilny i żeby się nie wieszał.

 

Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o rynek tabletów stąd to pytanie.

 

Cena raczej nieprzekraczalna (wiem wiem, ciężko w tej kwocie znaleźć cokolwiek sensownego ale teściowej raczej tego nie przetłumaczę).

Link to post
Share on other sites

Ten goclever, to nie polecam, sam miałem taba z rk2906 i do andka 2.3 był jako taki a tu pchają andka 4 i 512 ramu. Poza tym ze to będzie działać na nic liczyć nie można. gierki czy net będzie ciał niezłe. Nie opłaca się tego brać za to tracer ovo można wziąć , sporo lepszy od tego goclevera

http://www.x-kom.pl/p/104035-tablet-7-ainol-novo-7-aurora-a10-1024mb-8gb-android-40-czarny.html

ten będzie tez nie najgorszy.

Link to post
Share on other sites

tylko ze bateria w overmaxie to padaczka straszna, w ainolu jest porzadna bateria. U mnie trzyma ok 3h przy graniu, ponad 4 h przy ogladaniu filmow z yt. a w czuwaniu z 12 dni. Overmax padnie niezaleznie od uzytkowania po 1,5h

Edytowane przez silentpa100r
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Szkoda pieniędzy na badziewie. Potem pojawiają się tematy typu "kupiłem gó**o i śmierdzi, pomuszcie!" (tak, ten ort tam specjalnie). 

W dobie masowej konsumpcji badziew można kupić i za 1500 złotych. Trwałość to ostatnie na czym skupiają się obecnie producenci. Niezawodny produkt to nieopłacalny produkt.

 

tylko ze bateria w overmaxie to padaczka straszna, w ainolu jest porzadna bateria. U mnie trzyma ok 3h przy graniu, ponad 4 h przy ogladaniu filmow z yt. a w czuwaniu z 12 dni. Overmax padnie niezaleznie od uzytkowania po 1,5h

Pisał o budżecie do 300 złotych, ale fakt. Warto dołożyć te 49 złotych do Ainola -> http://allegro.pl/tablet-ainol-novo-7-aurora-i-8gb-1-2ghz-ips-and-4-i3084127993.html

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Lepiej dołożyc i kupic coś za 700zł. Za 700zl masz galaxy taba 2 7.0, albo nexusa 7. Przy takich parametrach (tablet za 300zł ) to bedzie wiecej nerwów niz pozytku.

Edytowane przez Dawid_M
Link to post
Share on other sites

@up 

Uwielbiam takie porady. Autor pisze jaką ma kwotę i dla kogo sprzęt jest przeznaczony, chce wybrać możliwie najlepszy sprzęt w podanej kwocie, a i tak ktoś chcąc błysnąć wyskakuje z pomysłem z innej ligi... Poza tym jak komuś nie wystarczają dwa rdzenie i 1gb ramu w gadżecie jakim jest tablet to niech lepiej w laptopa zainwestuje ^^

Link to post
Share on other sites

Uwielbiasz takie porady, ale są bardzo prawdziwe. Ludzie się napalają na budżetowy sprzęt, a potem płacz, że muli, nie dostaje aktualizacji i android jest be. Chociaż myślę, że autor dostał już kilka przyzwoitych propozycji.

Link to post
Share on other sites

@Shaco.

 

Ja szanuję każde zdanie. Jednakże jak zaznaczyłem na początku że

-nie dla mnie jest ten tablet (mam modecoma 9701 IPS i po zmianie softu na niebrandowany śmiga rewelacyjnie - no ale to inna półka cenowa)

-kwota to 300zł (zwiększyła się do 350zł)

 

Ainol wydaje się ciekawą propozycją ale. Na jednej aukcji są dwie rozbieżne informacje odnośnie zastosowanego procesora (na początku opisu przewija się AllWinnerA10 a w tabelce specyfikacyjnej CortexA8)



zamówiłem tego Ainola. Mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawował.

Link to post
Share on other sites

Uwielbiasz takie porady, ale są bardzo prawdziwe. Ludzie się napalają na budżetowy sprzęt, a potem płacz, że muli, nie dostaje aktualizacji i android jest be. Chociaż myślę, że autor dostał już kilka przyzwoitych propozycji.

 

I tak i nie. Rozumiem ludzi ktorzy probuja wybrac mozliwie najlepszy sprzet w danej kwocie. bo np. nie stac ich na wiekszy wydatek albo nie uznaja wydawania duzych pieniedzy na takie gadzety za sensowne przy czym musza byc wowczas swiadomi z ograniczen wynikajacych z takiego zakupu. A ze ludzie potrafia byc nieswiadomi i wymagaja nie wiadomo czego to juz odrebna kwestia. tyle ze tacy ludzie znajda sie i ze sprzetem za 1 tys ktory bedzie im mulil bo najpewniej nie potrafia sie z takim androidem obchodzic (nainstaluja badziewia), a android badz co badz sam w sobie jest mulasty. Takze takich narzekan sie i tak nie wyzbedziemy niestety :)

 

 

zamówiłem tego Ainola. Mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawował.

na potrzeby szwagierki na 100% wystarczy.

Link to post
Share on other sites

Filmy to sie na tv oglada, albo kompie z duzym monitorem. A jak ktos nie smierdzi groszem to niech go nie wywala w bloto na sprzet ktory nawet z najwyzszej polki za 2 - 3 tys jest nic nie wart, bo nie ma logicznych zastosowan. Tzn ma, robi wszystko to co komputer i telefon tylko gorzej. Bezsens jednym slowem. No chyba ze chodzi o szpan na przerwie w szkole.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

ja go nie użytkuję tylko małoletnie szwagierki (16 i 13 lat). Z tego co zaobserwowałem to już obudowa się rozchodzi ale tablet działa.

 

Ale ta "rozejdziona" obudowa to po prostu z tej przyczyny, że te 2 dziewczyny o nic nie dbają.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...