Skocz do zawartości

Włączanie pada Xboxa bez konsoli


Recommended Posts

Cześć,

 

1. Czy jest jakaś opcja żeby włączyć pada Xboxa 360 bez uruchamiania konsoli?

2. Czy jest możliwość aby pad działał na PC i konsoli bez ciągłego wyszukiwania sprzętu? Tzn jak gram na PC i chcę przejść na konsolę to tak, aby nie trzeba było ciągle wciskać tych małych przycisków na padzie.

 

Da radę?

 

Dzięki za interere tematem:)

Link to post
Share on other sites

Albo po prostu nie mieć konsoli a mieć pada. Piszesz że się da a później że nie wiesz o co chodzi. Więc co miałeś na myśli pisząc że się da?

Nie da się bardziej sprecyzować niż: Jak włączyć pada nie uruchamiając jednocześnie konsoli?

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

 

lub konsola nie jest podpięta do prądu.




pad działał na PC i konsoli bez ciągłego wyszukiwania sprzętu?

 

Miałem ten problem. Wiesz jak rozwiązałem ? Kupiłem drugiego pada :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

effendi zamówiłem i czekam także bez problemu bedzie. Jednak do tej pory muszę ogarnąć to na 1dnym.

Ladros chyba na głupszą rzecz nie mogłeś wpaść. Jakbym miał odłączać od prądu to wolałbym pofatygować się i wyłączyć konsolę. Gram raz na PC a raz na konsoli więc nie ma to żadnego sensu.

Link to post
Share on other sites

 

1. Czy jest jakaś opcja żeby włączyć pada Xboxa 360 bez uruchamiania konsoli?

Na pytanie uzyskałeś odpowiedź. Jeśli chcesz odpowiedniej odpowiedzi, to zadaj odpowiednie pytanie.

 

Przełączanie między konsolą, a PC to niewielki problem. Trzeba tylko za każdym razem łączyć pada z PC i konsolą od nowa.

Jeśli pad jest połączony z konsolą, to gdy go włączysz konsola również się włączy, więc wtedy łączenie z PC będzie i tak wymagało wyłączenia konsoli, żeby niepotrzebnie nie była uruchomiona. Dlatego poleciłem odłączenie od prądu. U siebie zasilacz mam podłączony tylko gdy gram, więc jeśli jest odłączona to pad się włączy bez konsoli i można go podłączyć do PC.

Link to post
Share on other sites

Ladros podał najprostsze i najbardziej sensowne rozwiązanie Twojego problemu więc lepiej zmień ton. innej możliwości (poza kupnem nowego kontrolera - jak poradził effendi360) nie ma. temat zamykam a autorowi radzę popracować nad sposobem wypowiedzi bo następnym razem nikt tyłka nie ruszy żeby pomagać w tak absurdalnym problemie. chłopakom daję po +

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...