Skocz do zawartości

Bad Company 2 PC Beta


Recommended Posts

witam,

Wczoraj o 18 ruszyła beta gry bad company 2 . :co:

Moje pierwsze spostrzezenia:

Plik instalacyjny udało misię sciagnac dopiero o godz 22(korzystalem z linkow ze strony badcompany2.pl ), uwaga plik z torrenta mial bledy i nie instalowal sie !!.

 

Po instalacji, dołączyc do serwera udało mi się dopiero około północy.

Oczywiście jak to w becie lagi,crashe itp. Pograłem jakieś 40 minut i mogę powiedzieć:

 

Bardzo Fajny Gameplay(identyczny do tego z Jedynki)

ALE:

NISKIEJ ROZDZIELCZOŚĆI TEKSTURY !!! przez to gra wyglada paskudnie w porownaniu do tego co pokazuja filmiki.

OSWIETLENIE wyglada na statyczne(ogromna ilosc BLOOM stara sie to zakamuflowac)

POTWORNY MOUSE LAG !!! identycznie jak w Farcry2 na Dx10

CHOLERNIE MALY FOV(field of view) tak samo bylo w farcry2(pozniej to poprawili)

Dziwnie mała czcionka w menu i grze.

 

Najlepiej z tego wszystkiego wypada chyba DZWIEK.

 

Gra sie przyjemnie, Fajny system zniszczeń, MNIE osobiście bardzo podoba się DESIGN czcionek w grze i ich lekko jakrawe kolory.

Gra chodzi u mnie bardzo plynnie na HIGH i 8xAA 8xAF w rozdzielczosci 1440*900.

Na gts250(512mb) i e7200(3,5gh) 4gb ramu i Win7 64bit

 

I teraz pytanie...BETA czyli bardzo bardzo blisko finalnej wersji

jesli tak to tej grze nic dobrego nie wróży, jesli to tylko wersja z przed paru miesieci i z wycietymi teksturami w wysokiej rozdzielczosci to jest nadzieja.

 

Chętnych zapraszam wieczorem moj nick killz4gold

Link to post
Share on other sites

Premiera gry 5 Marzec, został miesiąc a gra wczesniej jeszcze musi zostal wytloczona.

Oj Malutko czasu zostało....miejmy nadzieje iz ilosc negatywnych komentarzy na forach EA cos zadziała.

Pewnie w dniu premiery od razu patch wyjdzie :co:

Link to post
Share on other sites

Gra chodzi u mnie bardzo plynnie na HIGH i 8xAA 8xAF w rozdzielczosci 1440*900.

Na gts250(512mb) i e7200(3,5gh) 4gb ramu i Win7 64bit

 

NOT TRUE :):menda:

 

Dzien 2 Bety, dzis gralem z wlaczonym juz Riva Tuner i licznikiem FPS, a tkaze sprawdzalem Gpu-Z pamięciożerność.

Otóż to nie lag myszki, tylko w wiekszosci niski FPS, a wiec gra chodzi 25-35 klatek na sekunde na wysokich ustwieniach z wlaczonym AA i AF, a na średnich czy niskich niewiele lepiej.

Na wysokich ustawieniach gra uzywa okolo 470MB, na niskich 350MB.

Sprawdzałem różne zagraniczne Fora i wszyscy to potwierdzaja(niezalznie od klasy sprzetu)

Link to post
Share on other sites

Testowałem grę z okularami 3d(takimi z allegro za 8zl)

Czyli odpowiednik Nvidia 3D Discovery.

 

I jestem pod ogromnym wrażeniem, jest to jedyna gra w której obiekty w okularach są naprawdę 3d, w iinych tytulach jest z tym róznie.

 

Niestety grywalność w okulrarach jest mizerna(utrata kolorów i problem z wyswietlaną czcinką....

 

Ktos moze testował z 3d Vision ???

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Otóż to nie lag myszki, tylko w wiekszosci niski FPS, a wiec gra chodzi 25-35 klatek na sekunde na wysokich ustwieniach z wlaczonym AA i AF, a na średnich czy niskich niewiele lepiej.

Na wysokich ustawieniach gra uzywa okolo 470MB, na niskich 350MB.

Sprawdzałem różne zagraniczne Fora i wszyscy to potwierdzaja(niezalznie od klasy sprzetu)

Ja także mam po 20-30 fpsów niezależnie od ustawień graficznych. Czy gram na High czy na Medium czy nawet na Low nie widzę znaczącego skoku wydajności. W dodatku gram na niskiej rozdzielczości, bo 1204x768. Mój sprzęt to: GTS 250 (512mb), AMD 250 3.0x2, 4GB RAM 800mhz DDR2 Kingston.
Link to post
Share on other sites

W dodatku gram na niskiej rozdzielczości, bo 1204x768..

Nie jest niska :/ ... jak na sieciowe gry to jest najlepsza (przynajmniej dla mnie) rozdzialka :) ... probowalem grac w FHD w sieci (CoD4 MW2 CS) ale w 1024x768 gra sie najlepiej 8-)
Link to post
Share on other sites

Niestety gra (również jaskrawo jak GTA IV) ukazuje konsolowy rodowód silnika graficznego :-( Większość obliczeń powieszono na wielordzeniowym CPU zamiast na układzie graficznym.

Reasumując - dopiero 3~4 rdzeniowy procek pokazuje pazurki, grafika ma znaczenie drugorzędne (oczywiście w granicach rozsądku).

U mnie na C2D@2.8GHz + HD4850 też jest średnio 30fps...

Link to post
Share on other sites

Mam 2 klucze chętnie oddam :roll: w dobre ręce.

Grzesiek bardzo Cię prosze:) Juz nawet wczesniej pisalem ,ze mi zalezy na kluczu:)

 

 

Zmieniłem sobie komputer i chce sprawdzic jak bedzie ta gierka chodzić:roll:

 

To wyślesz mi kluczyk:)? Na ?:co:

Link to post
Share on other sites

Czy tylko ja mam kłopoty z zalogowaniem się do konta EA w grze? Zaczęło się dzisiaj po południu, nie mogłem dołączyć do gry, wyszukiwarka serwerów nie działała, nie ma możliwości gry. Przez ostatni tydzień wszystko chodziło bez najmniejszych problemów.

Link to post
Share on other sites

Przed chwilą właśnie udało mi się zalogować po raz pierwszy na EA Polska, zaraz sprawdzę jak z grą. :co:

Potwierdzam, że nie da się grać. :roll::co:

Ciekawe co tam Elektronicy robią. Może dodają jakieś nowe tryby albo mapę z wersji konsolowej. :roll:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...