Skocz do zawartości

Karta dźwiękowa do ps3 i pc.


Recommended Posts

@Autor.

 

Po co Ci karta muzyczna do PS3 biorąc pod uwagę, że konsola ta posiada takie coś jak wyjście optyczne dźwięku?

 

@deamonix1

 

Płacić tyle pieniędzy za co? Dodatkowy panel? Karta ta oprócz wyjścia na dodatkowy panel niczym się nie różni od zwykłej Titanium SB0880 przy czym jest dwukrotnie droższa.

Link to post
Share on other sites

@Autor.

 

Po co Ci karta muzyczna do PS3 biorąc pod uwagę, że konsola ta posiada takie coś jak wyjście optyczne dźwięku?

 

@deamonix1

 

Płacić tyle pieniędzy za co? Dodatkowy panel? Karta ta oprócz wyjścia na dodatkowy panel niczym się nie różni od zwykłej Titanium SB0880 przy czym jest dwukrotnie droższa.

za 200zł wylicytujesz na allegro jak sa wiec to nie duzo

Edytowane przez deamonix1
Link to post
Share on other sites

Ehhh....

 

Autor tego tematu powinien jeszcze raz przeczytać to co napisał i o co pyta.

PS3 posiada cały zestaw wyjść, komputer też posiada wyjścia optyczne więc dokupowanie karty muzycznej mija się z celem.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

@up

 

 

Powiedz mi na h** mu ten kabel jak ma w zestawie z ps3 oryginalny kabel z wyjściami chinch ?

 

@autor

 

Określ się dokładnie czego ci trzeba, jakie wyjścia, wejścia, kable, już masz bo jak na razie problem dla mnie przynajmniej jest niezrozumiały.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@UP

 

Za każdym razem rozp.... mnie coraz bardziej :D

 

@Temat

 

Brakuje podstawowych informacji o sprzęcie, o tym co chce się uzyskać.... ehhh ludzie nigdy się chyba nie nauczą przekazywać wszystkich ważnych informacji.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Prawdopodobnie on po prostu potrzebuje takiej przejściówki.

 

http://www.playergames.pl/images/sprzet/jackna2rca.jpg

 

Tylko najpierw wspomniał coś o 2.1 potem o "wieży" więc ja nie kapuję po prostu OCB.

Link to post
Share on other sites

Piszę już trzeci raz.. (Rozumiem nie umiem sprecyzować o co mi chodzi) Więc tak chcę podpiąć ps3 do monitora dell u2312hm Jak wiadomo on nie ma wejścia na słuchawki, i nie mam jak podpiąć do niego wieży (w przyszłości głośników) I teraz moje pytanie jak mam uzyskać dźwięk z ps3.  

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Podpiąć ps3 do wejścia AUX w "wieży". Kablem RCA koloru czarnego, który dostałeś w zestawie z ps3.

 

http://imgs.inkfrog.com/pix/kabicy123/V4402-1a.jpg

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...