Skocz do zawartości

PC do mid-endowych gier - 3400zł


Recommended Posts

Witam.

 

  • Zastosowanie komputera : Mid-endowe gry (LoL(najwięcej),FIFA,CS:GO)
  • Maksymalna kwota : 3400zł
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Niewiele - do 4GHz, więcej mi po prostu nie potrzebne
  • Których części potrzebuję : Buda
  • Rozdzielczość mojego monitora : 1920x1080 - FHD
  • Części z poprzedniego komputera: --------
  • Specjalne wymagania :  --------
  • Własna propozycja zestawu http://www.morele.net/inventory/info/vA25Vg/
  • Inne : Nie wiem w jakim sklepie zakupić komputer. Myślałem nad morele.net ale podobno coś tam u nich ostatnio szwankowało. Pod uwagę biorę również esc.pl i techplanet.pl. A i jeszcze jedno pytanko, kiedy klawiatura Steelseries Apex pojawi się w sklepach?
Link to post
Share on other sites

W ESC jak dopiszesz w komentarzu zamówienia STG2, to przesmarują Ci CPU tą pastą.

Poza tym na Twoim miejscu zrezygnowałbym z tych pamiątek Kingstona na rzecz czegoś tańszego. 

Link to post
Share on other sites

Ja bym jednak sporo tutaj zmienił:

 

Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600

LG GH24NS95 SATA (black)

MSI Z77A-G43 /intel Z77, LGA 1155/

SilentiumPC Deus G1-500W 80+ Bronze

TP-Link TL-WN751ND /N150, PCI/

Sapphire Radeon HD7950 Vapor-X OC 3GB DDR5 384bit (950/5000)

Intel Core i5-3470 /3.2GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/

Zalman Z9 Plus (b/z)

Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Ballistix

Xigmatek Gaia SD1283

 

3303 zł + kod na montaż oraz Far Cry 3 gratis który trzeba umieścić w komentarzu X98TY2AZ + Far Cry 3

 

 

Czy będę podkręcać sprzęt? : Niewiele - do 4GHz, więcej mi po prostu nie potrzebne

 

 

Procesor 3470 mimo zablokowanego mnożnika podkręcisz do takiej wartości, co prawda nie w tak prosty sposób jak w przypadku modelu 3570k. Dodatkowo płyta G43 spokojnie wystarczy do OC zarówno 3570k jak i 3470. W przypadku 3470 spokojnie można kupić XIgmateka Gaia, tak samo wydajne chłodzenie jak Fortis, tyle że w niższej cenie. Zasilacz Deus 500 z 468W na liniach +12V z niezależną regulacją napięć. Na koniec rodzynek czyli w niższym budżecie wydajniejsza karta graficzna 7950 z chłodzeniem Vapor-x

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...