Skocz do zawartości

Parę problemów z PC :(


Recommended Posts

1. Czy ktoś z forumowiczów ma może klawiaturę Razer Lycosa ? Bo chcę ustawić na przykład, aby po naciśnięciu klawisza "Page Up" uruchamiał mi się wybrany przeze mnie program. Za cholerę nie wiem jak to zrobić ustawiam, ale nie działa :)

 

2. Problem mam tak samo z myszą SideWinder X8... Myszkę podłączyłem wszystko ładnie pięknie działa i wyskakuje komunikat na LCD ładowania baterii, co jakiś czas mruga dioda czerwona, iż bateria jest ładowana, po mniej więcej godzinie dioda robi się na pomarańczowa(?) i na LCD jest bateria z wykrzyknikiem... Ogólnie bateria nie ładuje się, bo przy odłączeniu od razu zdycha.. Zakupiłem akumulatory ENERGIZER'a 2450 standardowo Microsoft daje 2100 i sytuacja się powtórzyła szlag mnie trafił ! Może Wiecie co zrobić ???

 

3. Zaobserwowałem dziwną rzecz z zasilaczem, po wyłączeniu zasilacza - 0 cały czas mogę włączyć kompa ;p Czyżby przycisk POWER był skopany ??

Link to post
Share on other sites

3. Zaobserwowałem dziwną rzecz z zasilaczem, po wyłączeniu zasilacza - 0 cały czas mogę włączyć kompa ;p Czyżby przycisk POWER był skopany ??

Pewnie dostał zwarcia albo plasticzki się połamały i przycisk się przesuwa ale nie rozłącza.

W tym pierwszym przypadku zastanowiłbym się nad wymianą :)

Link to post
Share on other sites

czemu nad wymianą ? zasilacz ogólnie mi nie przeszkadza... Gorzej kurcze z myszką no i klawiatura chciałbym, aby to chodziło

Niedokładnie się wypowiedziałem - chodziło mi o wymianę tylko wyłącznika bo jeżeli coś się w nim przepaliło to może iskrzyć itp.

 

Co do myszy i klawiatury niestety nie pomogę :co:

Link to post
Share on other sites

Andriuu mam tą samą myszkę, kolor pomarańczowy oznacza rozładowaną lub uszkodzoną baterię, jeśli jesteś pewien że akumulatorki sa sprawne, że odpowiednio je sformatowałeś (standardowe trzykrotne rozładowanie do 0 i naładowanie na maxa konieczne przy pierwszych użyciach - inaczej akumulator traci pojemność i przez myszkę jest rozpoznawany jako uszkodzony! )

 

jesli mycha ci świeci na pomarańczowo mimi w 100% pewnego akumulatora to ją reklamuj

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...