Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, Zastanawiam się nad 2 dyskami (takie mi się wydają ok) :

Seagate Barracuda ST2000DM001 2T lub Seagate SV35 ST2000VX000 2TB

który by był lepszy, a może coś innego w tej cenie (350zł)? 

 

Do zestawu :
i5 3570k
Asrock z77-pro 3

Dysk raczej będzie pod system ponieważ w tej chwili mam Samsung HD321KJ (320gb) sprawdzałem HDTune : odczyt : 12mb/s  - 75mb/s dostęp 16 ms    i lepiej pewnie by było na nowym lepszym postawić : )


Pozdrawiam, i z góry dziękuję Szmajchel.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli na magazyn to obojętnie jaki weźmiesz z tych wymienionych w temacie. A poza tym to proponuję nie robić składowiska na dysku. Kiedyś tak miałem że filmów i muzyki musiałem mieć dużo ale zmądrzałem po jakimś czasie i wszystko poszło do kosza bo latami nikt tego nie słuchał i nie oglądał.

Link to post
Share on other sites

@CoreDuo tak zgadzam się z tobą lecz poza filmami/grami posiadam dużo zdjęć oraz plików do pracy które też sporo zajmują. Z miech temu składałem kompa i nie myślałem ze dysk mnie tak ogranicza.. dlatego myślę najpierw kupić większego hdd i mieć spokój na lata a potem jak co kasy wpadnie to SSD'ka : ) 60gb lub 120 : ) A jak kupować dysk to oczywiście lepszy żeby wytrzymał co ten z 4 lata : D

//Chociaż chwile mysląc mam też 650gb w laptopie.  Za 350+- jakiegoś spoko SSD'ka by wyrwał :P ?

Edytowane przez Szmajchel
Link to post
Share on other sites

Jeżeli na magazyn to obojętnie jaki weźmiesz z tych wymienionych w temacie.

W takim razie dalej popieram to co napisałem. W domu mam wszystkie dyski Seagate i odkąd mam styczność z komputerami innych nie posiadałem i nigdy nie maiłem z nimi problemów. Składałem też sporo kompów na dyskach tego producenta i wszystkie śmigają do dzisiaj.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...