Skocz do zawartości

Galaxy Mini 2 jest cichy - jakieś sposoby na "podgłoszenie"?


Recommended Posts

Od jakiegoś czasu jestem użyszkodnikiem smartfona Samsung Galaxy Mini 2.

 

Uważam, że w swojej klasie cenowej to całkiem fajny sprzęcik. Jednakże jest jedno "ale".

 

Odtwarzacz muzyki jest cholernie cichy. Kombinowałem z ustawieniami EQ, z opcjami dźwięku ale niewiele to daje.

 

Czy jest jakiś sposób na "podgłoszenie" fona?

 

Fakt faktem używam do niego HD201 które świetnie wyciszają dźwięki otoczenia ale i tak jak dla mnie muzyka gra za cicho.

Link to post
Share on other sites

ale na innych słuchawkach jest to samo. Też jest niesamowicie cicho... Wiem że w starych SE serii K czy W wgrywało się Flasha ze zmodowanym sterownikiem dźwiękowym.

 

Może w SGM da się zrobić coś podobnego?

Link to post
Share on other sites

 

Po co ci on ? Jak już wszystko będziesz miał gotowe to ściągnij sobie to co chcesz i tyle.

 

 

Poniżej mały poradnik opisujący rootowanie Samsunga GT-S6500


Do wykonania roota naszego Samsunga potrzebujemy programu ODIN :


 


następnie pobieramy plik clockworkmod




Uruchamiamy Odin i w miejscu PDA wybieramy ściągnięty plik clockworkmod . Podłączamy nasz telefon w trybie download ( vol- +

home + power ). Po wykryciu przez Odin portu com ( zaświeci się na żółto ) naciskamy start. Minutka albo dwie i jak wszystko poszło

dobrze to mamy w naszym telefonie CWM .

Kolejny krok to pobranie pliku :





Pobrany plik rozpakowujemy na dysku. Uruchamiamy telefon w trybie recovery ( vol- , + , vol+ , + home + power) -tu mała uwaga -

bardzo się natrudziłem zanim pierwszy raz udało mi się uruchomić tryb recovery. Aby Wam zoszczędzić tego trudu podpowiem , że zaraz

po tym jak się pojawi logo Samsung należy puścić przycisk power. Telefon w trybie recovery

podłączamy do komputera i uruchamiamy plik runme.bat z katalogu RootMe. Mi na początku wyskoczyły jakieś drobne błędy dlatego dla
pewności uruchomiłem ten plik jeszcze raz - za drugim razem wszystko poszło bez problemów.

Aby sprawdzić czy posiadamy już uprawnienia roota możemy np w Es File Explorerze w ustawieniach spróbować włączyć funkcję roota -

u mnie wszystko zadziałało.

Powodzenia.

Jeżeli ten tutorial wydał Ci się przydatny i chciałbyś mi w jakiś sposób podziękować to byłoby mi niezmiernie miło gdybyś zarejestrował
się w "internetowym dysku" Dropbox z mojego referencyjnego linka http://db.tt/U8hLKqU - dzięki temu i Ty i ja otrzymamy 500MB
dodatkowej wolnej przestrzeni.

EDIT: BARDZO WAŻNA UWAGA :
po zastosowaniu tej porady należy wyłączyć i zrezygnować z automatycznych aktualizacji gdyż prawdopodobnie ( były już sygnały o tym na forum XDA ) telefon się nie będzie chciał uruchomić a zapętli się podczas bootowania. Oczywiście po co nam automatyczne aktualizacje jak zawsze możemy wgrać rom przez Odina.

 

na pewno czytałeś ten tutorial? Czy po prostu ja coś źle zrozumiałem? Napisałem wyżej że z tego tutka nie da się pobrać CWM (a wg tego co pisze w tutku jest on potrzebny).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...