Skocz do zawartości

HD7850 gwarancja


Recommended Posts

Witam mam wielki problem z gwarancją karty  HD7850 a konkretniej

kupiłem składaka niecały rok temu z HD7850 na pokładzie komp odkąd kupiony rozkręcany był tylko żeby go wyczyścić z kurzu więc kombinowane nic nie było, w czasie oglądania www poprostu się wyłączył i nie chciał wstać okazało się że karta padła. Wysłałem kartę na gwarancje czekałem prawie miesiąc i dostałem odmowę zrealizowania gwarancji z dopiskiem "Serwis zewnętrzny - odmowa naprawy, ślady oksydacji" kurde oco chodzi nic nigdy nie robiłem z tą kartą a tu nagle takie coś że niby moglem ją czymś polać tak pani na infolinii mi powiedziała . Co teraz mogę z tym fantem zrobić poradźcie mi proszę bo dla mnie to czarna magia pierwszy raz się spotykam z taką ściemą poniżej podam linka do zdjęcia,moim zdaniem wygląda to że się popaliło od tego tranzystora czy nie wiem jak się to nazywa.

Bardzo proszę o porady czy odmowa jest słuszna ewentualnie gdzie takie coś naprawić  pozdrawiam

http://img69.imageshack.us/img69/4562/52709014.jpg

Edytowane przez Igorrodz
ortografia
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

"Serwis zewnętrzny - odmowa naprawy, ślady oksydacji"

Standardowy trick serwisów. Ale.. jak się przeniesie sprzęt z zimnego pomieszczenia (bądź z zewnątrz) do ciepłego pomieszczenia (bądź do budynku) to się na nim może skrapić (fizyka - skraplanie ciepłego na zimnym) para wodna a to wystarczy do powstania tej oksydacji. No i to by było na tyle.

 

 

Powiedz dokładnie co to za producent.

Niebieskie PCB - zapewne Gigabyte (ale mogę się mylić).

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...