Skocz do zawartości

XOR's Watercooled RIG odsłona druga


Recommended Posts

570 po ciężkim OC = stock 660 \\ to bardziej oddaje sprawę

 

Warto też brać pod uwagę że pobór prądu 660 SLI = pobór prądu mocno podkręconej 580, a to już robi zacną robotę w kwestii ekonomicznej i nie oszukujmy się temperaturowej. Za cenę GTX 670 w rozsądnej wersji, mam znacznie wydajniejszy podsystem graficzny, więc cel został spełniony :P 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ciekawe skąd to "nagłe olśnienie" na forum :)



 

570 po ciężkim OC = stock 660

 

Masz FHD. stock - stock = 1% różnicy :) Było nie było, na pewno lepiej te 660 latają w grach bo oczywiście ciut lepsze skalowanie i tu jest największa przewaga. W końcu to nowsza generacja. No i nie zapominajmy o 2gb pamięci. Mogliby mi tak zwrócić 100% za mojego 670 też bym miał takie sli i jeszcze by zostało :]

 

 

http://tpucdn.com/reviews/Gigabyte/GTX_660_OC/images/perfrel_1920.gif

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

Nieeeeeee!!!! Czemu dowiaduję się ostatni że jedyna 7970 której kiedykolwiek szczerze zazdrościłem (bo to pierwsza którą na forum widziałem) dokonała żywota?! 

 

['] ['] ['] ['] [']

Link to post
Share on other sites

Nieeeeeee!!!! Czemu dowiaduję się ostatni że jedyna 7970 której kiedykolwiek szczerze zazdrościłem (bo to pierwsza którą na forum widziałem) dokonała żywota?! 

 

['] ['] ['] ['] [']

Umarła śmiercią tragiczną, ona u mnie dobre kilka miesięcy pracowała 24/7 przy szyfrowaniu, a niestety te karty 'domowe' są często bardzo kiepskie w kwestii żywotności. Gotówka do mnie wróciła, więc jakoś nie czuję się stratny. Chociaż faktycznie ta karta to kawałek historii tego forum. 

Edit: doszedł napęd, wreszcie będę miał w nim DVD :) 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Gtxxor byś zrobił ten test na takich ustawieniach jak na filmiku bo jestem ciekaw o ile jest przyrost w stosunku do 2x570. Tylko zdejmij chociaż OC z proca, bo ja to robiłem na starej i5@3.8GHz, żeby więc proc nie robił dużej różnicy na wyniku.

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

Nie mam Metro :(  Ale do końca tygodnia postaram się to ogarnąć. 



PS: W ogóle mam do ciebie prośbę, robię dużą reckę 660 w SLI. Dostarczyłbyś mi wyniki z 670 bo jest zbliżony cenowo? Tylko byś musiał HT wyłączyć :) 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ja edytowałem swój bios i w grach mam teraz 1267MHz cały czas.



Moge zrobić te testy gtxxor tylko napisz jakich ustawień mam użyć i jutro do południa postarałbym się wszystko wrzucić.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...