Skocz do zawartości

Jaka Karta najlepsze za 350-450zł


Recommended Posts

Witam,

Przymierzam się do kupna nowej karty graficznej gdyż już mój stary Gefors 8500GT czasami nie wystarcza.

Wymagania co do karty:

-pójdzie mi każda gra :P

-rozdzielczość mi duża nie potrzebna gdyż mam monitor tylko 19"(1440/900).

 

Co polecacie, konkretne modele i dlaczego? :D

Link to post
Share on other sites

Więc sądzę że tym razem lepszym wyborem będzie coś ze stajni Ati, już tłumaczę dlaczego. Domyślam się że jeżeli miałeś taką grafikę to twój procesor jest na poziomie intela e2xxx lub jakiegoś athlona 2-rdzeniowego więc i zasilacz nie jest demonem mocy/wytrzymałości HD4850 żre trochę mniej prądu niż gts250 tak więc sam pomyśl,

 

pzdr!

 

ps. podaj swoją konfigurację to bardzo wiele pomaga...

Link to post
Share on other sites

zdecydowanie radek 4850 mam taki od półtora roku spokojnie poradził sobie na full detalach i w rozdziałce 1680x1050 z takimi grami jak wiedźmin, stalker ,fallout 3 dead space,divinity II, far cry 2,dragon age ,risen itp itd zero problemów przy crysisie wiadomo trzeba było trochę powyłączać:P bierz i nawet się nie zastanawiaj najlepiej kup na allegro taką z porządnym chłodzeniem jest ich tam teraz masę:D moja po OC to 625/700 i 995/1070 temp maksymalne to 63 stopnie więc luz blues:) tyle daje pkt podkręcenie w 3dmarku przy standardzie i procku 2x3.1 mam 11186 przy 700/1070 12072 800pkt więcej przyznam szczerze że do żadnej gry nie kręciłem karty bo nie było takiej potrzeby ta karta to mój najlepszy zakup z całego kompa dlatego wszystko co kupiłem 1,5 roku temu wymieniłem na lepsze a karta spokojnie jeszcze sobie radzi:):P

chcesz więcej testów daj znać dodam też że przeważnie w grach wyciska średnio 50fps więc ma spory zapas grywalności:)

ostatnio robiłem test w benchmarku co dali do stalkera oto wyniki:

day min 32 sr 70 max 95

night min 34 śr 64 max 99

rain min 32 śr 68 mx 102

sun min 26 śr 47 max 66

więc naprawdę nie jest źle aha rozdzielczość przy teście 1680x1050 direct 10.1 chcesz więcej mogę Ci wysłać screeny na dowód:)no oczywiście procek robie też swoje sama grafa to nie wszystko:) ati bierze mniej prądu niż nvidia:)

tu masz linka real foto z chłodzeniem pentagram i radiatorami

http://yfrog.com/0sobraz015bj

a tu mój rekord 3dmarka

http://yfrog.com/0v14458rj

Link to post
Share on other sites

Obojętnie czy kupisz hd 4850 czy gts 250 - bedziesz zadowolony. Ten pierwszy jest troche wolniejszy, ale za to tańszy. GTS 250 - szybszy, ale nieco droższy. Bardzo wiele zalezy od gier.

 

lukyeti

Fajnie, że karta CI się podoba, cieszy mnie to. Ale co to daje osobie, która zakładała wątek? Nic, bo Twoje opinia jest subiektywna. Wrzuc do komputera inną kartę, porób identyczne testy, co na Radeonie.

Link to post
Share on other sites

nie moge z tym narodem hu... mnie trafi czy ja gdzieś napisałem o jakis minusach nvidi mam ta karte to przedstawiam gosciowi stan faktyczny jesli to moze mu jakos pomóc autorze postu nie bierz 4770 bo to gorsza karta od 4850:( gość napisał że chce karte do gier to mu zaproponowałem taką którą sam mam przetestowana i wiem co ona potrafi

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...