Skocz do zawartości

Recommended Posts

A ja gram (coraz mniej, w końcu mam Paydaya 2) i narzekam.

Wszystkie błędy poprzedniczki zostały powtórzone, gra jest najzwyczajniej w świecie zasrana funkcjami które a) nie działają, b) działają źle lub c) są marnie zbalansowane, DICE ma wszystko wyraźnie w du**e (Ostatni wpis Zh1ntr0lla na Twitterze chociażby), a sama gra z niewiadomych powodów działa jak najprawdziwsze gó**o, poważnie, najniższe możliwe detale i wciąż nie mogę utrzymać stabilnych 120FPS? Ja wiem że mój sprzęt per se du*y nie urywa ale spodziewałbym się czegoś więcej jak pokazu slajdów...

 

 

Oczywiście gdy działa jak trzeba (imho <15% przypadków) to gra jest całkiem niezła.

Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites

Grałem parę dni temu, mam odmienne zdanie. Dla przykładu w 4 nie idzie mi w ogóle. 

Kwestia przyzwyczajenia, ja też się szybko zniechęcałem jak lądowałem na końcowych miejscach, teraz nie jest już tak źle ale podziwiam ludzi, którzy mają 100lvl, bezrobotni chyba ;) Ale fakt, trójka jest dużo łatwiejsza.

Za to latanie śmigłowcami i samolotami kompletnie mi nie idzie, za dużo czasu w Prepar3d i FSX chyba spędziłem ;)

Link to post
Share on other sites

Bo myśliwce w BFie mogą latać ze śmiesznie małą prędkością, wręcz szybują niekiedy... ;) Tak samo rakieta TV w śmigłowcu jest bronią zbyt przesadzoną, potem takie dwa nooby wiszą na końcu mapy i kampią przez cały mecz.

Link to post
Share on other sites

Czołgiem w realu nie jeździłem ale BF4 musiał być tak zrobiony, żeby każdy noob wsiadł do pojazdu i po 5 sekundach był w stanie go obsłużyć.

Jak ktoś chce realnie to jest ARMA czy FSX, Xplane i Prepar3d w przypadku samolotów i śmigłowców.

Link to post
Share on other sites

Jak się ogarnie latanie odrzutowcami to można spędzić w nich całą rundę i daje to mega dużo funu;D Wystarczy ino zawracać z odpowiednio prędkością (300-315), ustawić sobie wysokie DPI i ciśniemy;D Mowa o trójce, bo nie wiem jak to wygląda w czwórce.

I oczywiście wspieranie oddziałów lądowych czyli wyposażenie się w rakiety FFAR^^

Edytowane przez GazowanySer
Link to post
Share on other sites

A ja chyba za stary jestem bo nie wiem o czym piszecie... :P

 

K/d ratio - współczynnik zabić i zgonów, czyli ile zabić przypada na jeden zgon. Przykładowo, mając statystyki w rundzie np. 4:10 mamy ratio 4/10 = 0.4 albo dajmy na to statystyki 28:10 to 28/10 = 2.8.

 

 

Co do walki pojazdami, a konkretnie łodzią, zdarza mi się ostatnio nagminnie, że gdy łódź podpłynie do mnie na odległość ~5 metrów, i ustawi się do mnie równolegle, włączy dym maskujący,  ja łodzi nie widzę, ale nadal jest zaznaczona przez kogoś z teamu, strzelam w nią, i nie zadaję jej żadnych obrażeń. W sumie to bardzo często ostatnio tak mam, przez co łodzią zabijam tylko piechotę. :P

 

W ogóle granie łodzią przestaje być tak zabawne, gdy w przeciwnej drużynie jest dobry pilot myśliwca. Ogółem parę razy rundę kończyłem na ostatnim miejscu, przez to, że wbijając do łodzi, po przebyciu jakichś 100m od mojego rozstawienia byłem namierzony, i już gonił mnie myśliwiec. Do trzech razy byłem ostro zdenerwowany, ale jaka potem była satysfakcja, jak dopłynąłem do pobliskiego punktu. A to tylko dlatego, że mój adwersarz wyszedł z serwera.

Edytowane przez Kz3Ko.
Link to post
Share on other sites

@dodo niepotrzebnie strzelasz ciągłą serią gdy przeciwnik jest dalej niż kilka metrów. Większość pocisków nie trafia wtedy w cel, zdecydowanie lepiej strzelać krótkimi seriami - będziesz miał lepszą celność i zaoszczędzisz naboje w magazynku ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...