Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ustawienia:

 

http://farm3.staticflickr.com/2811/10600400726_9b52d1f4b4_b.jpg

 

Temperatury

http://farm4.staticflickr.com/3746/10600408566_6023c076c0_b.jpg

 

Fraps:

 

 

2013-11-01 00:16:39 - bf4
Frames: 27760 - Time: 272562ms - Avg: 101.848 - Min: 76 - Max: 162
Link to post
Share on other sites

Chyba już się hakiery znalazły w BF4. Przed chwilą wbiłem na rundkę i trzeba było bronić bomby,ale nie szło bo cały nasz team co jakiś czas działał w spectator mode. Dosłownie co chwilę widziałem co robią kumple z teamu. Albo bug albo haker

 

Dodo daj siatkę i teren ma wysokie albo ultra. Niewiele to zmienia liczbę klatek

 

Boże jaka ta gra niedorobiona jest :D

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

Skończyłem singla, i :/ jak odpaliłem 2 lata temu trójke to zbierałem szczękę z podłogi, nextgen się wylewał z monitora, ciągle coś nowego, i czuło się realny konflikt, teraz przysypiałem już bodaj w trzeciej misji, masakra, graficznie tylko pogoda i burza zrobiona świetnie, oraz efekty wybuchów gdzie spadają odłamki dookoła i mogą zadać obrażenia, to jest faktycznie kawał dobrej roboty, a tak reszta to to samo tylko gorsze, przynajmniej singiel jest słabiutki.... do singla nie kupować

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

@jarnuszkiewiczm

 

A ja włąśnie gram już dłuższy czas w SP i bardzo mi się podoba. Może dziś skończę. Jak dla mnie jest ciut lepszy niż ten z trójki. No i ta destrukcja/efekty. Miodzio. Najlepsze "żołnierzyki" na obecną chwilę jak dla mnie. Zobaczymy jeszcze tego CoDa. :)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jako że już wszystkie elementy BF4 mam obadane...

Kampania:

Scenariusz ssie, dubbing ssie, lokacje są ładne, modele są najwyżej średnie, podoba mi się przywrócenie szkyń z uzbrojeniem które były w BC2, szkoda tylko że nie możemy nic zrobić w sprawie dodatków.

Multi:

Mapy nie są złe, walka pojazdami jest nawet dobra, walka piechotą jest poniżej średniej. Potrzeba mimo wszystko masy poprawek do balansu, odrzutowce, szczególnie cichacze, plują popkornem.

Dubbing nie jest specjalnie zły, największą bolączką jest model chińskiego supporta, gdzieś była petycja o założenie mu tej maski na ryj...

 

Ah, racja, mnożnik czułości dla magni x2 jest zwalony, o tym że hitreg zasysa wspominać nie trzeba, ale czego się spodziewać po 64p, upychaniu na siłę więcej serwerów na maszynę niż się da i żałośnie niskiego tickrate <30, i oczywiście serverside rewinding.

Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites

Nie ma serwera, który by nie lagował. No po prostu nie ma. Na każdym żabkowanie, łodzie z tytanu z TV, które się respi co sekundę i można walić jak się chce, na jednej z map (Hainan Resort ) gra zapomniała, że trzeba zawalić jedna część budynku i nie szło przez nią przejść bo niby było jak,ale był zawalony. Nie ma sensu w to grać teraz w ten półprodukt. Wrócę za kilka tygodni żeby sprawdzić czy jest lepiej a do tego czasu gram w BF3

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

@jarnuszkiewiczm

 

A ja włąśnie gram już dłuższy czas w SP i bardzo mi się podoba. Może dziś skończę. Jak dla mnie jest ciut lepszy niż ten z trójki. No i ta destrukcja/efekty. Miodzio. Najlepsze "żołnierzyki" na obecną chwilę jak dla mnie. Zobaczymy jeszcze tego CoDa. :)

problem w tym że ta gra się kończy po 4 godzinach, bo tyle mi zajęło zmęczenie fabuły na łatwiźnie, i mimo że grałem wczoraj to już dziś nie mogę sobie przypomnieć za cholere o czym ta gra była

tylko mi dudni w uszach ten irytujący głos jabłczyńskiej, i ten wiecznie zbuntowany murzyn... ech, trójka wg mnie miała lepszy singiel fabularnie, czwórka to jeden wielki ultra odpicowany i wywalający z butów skrypt z przerwami na strzelanie, fakt że jak się już coś sypie albo zawala to z całej epy, ale to miał być single player a nie demko technologiczne

Link to post
Share on other sites

Koledzy jakiego wzrostu wydajności mogę się spodziewać po przesiadce na Intela i7 4770K?

Głównie chodzi mi o mapy 64 osobowe i ustawienia graficzne jak na filmie (skalowanie rozdzielczości 200%)

Tak to wygląda obecnie

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

@jarnuszkiewiczm

 

Chyba nie graliśmy w tą samą grę. :D Skrypty ? Tylko pierwsza misja jest nimi napakowana, później pojawiają się bardzo rzadko a do takiego CoDa to już w ogóle nie ma porównania. Grafika jest naprawdę świetna, bronie faktycznie CZUĆ. Grałem zarówno na głośnikach jak i słuchawkach i dźwięk w tej grze to pierwsza liga. Fabuła jest sztampowa do bólu, ale wkręciła mnie na tyle, że bez wahania wiedziałem kogo na końcu wybrać z tej dwójki. Generalnie najbardziej podobało mi się to, że mapy są z reguły bardzo duże i podobnie jak w Crisis 3 możesz dowolnie wybierać z której strony uderzyć i w jaki sposób. A broni jest od Wuja...

 

Oczywiście jak chce ktoś wydać kasę na grę dla samego singla to się nie opłaca ale mnie multi nie interesuje, więc przeszedłem na pożyczonym koncie kumpla i jestem zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Koledzy jakiego wzrostu wydajności mogę się spodziewać po przesiadce na Intela i7 4770K?

Głównie chodzi mi o mapy 64 osobowe i ustawienia graficzne jak na filmie (skalowanie rozdzielczości 200%)

Tak to wygląda obecnie

 

Ja mam czesto spadki do ok. 20 FPS i nie wiem co sie dzieje, wiec przemyslalbym dwa razy zmiane przed zakupem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...