Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja mam za sobą 50h gry i póki co totalnie nie ogarniam skauta. Dam radę coś tam ustrzelić z daleka, ale w bliskim starciu nie mam szans żadnych.

 

Póki co umiłowałem sobie najbardziej CQ i biegam z F2000 albo z P90. I tam idzie mi dobrze.

 

Poza CQ jeszcze ten najnowszy Aftermath jest fajny, biegam Skautem z Kuszą i jakimś karabinem. Reszta - czyli te przepastne mapy totalnie mi nie pasują. Za dużo łażenia.

 

CQ i AM to czysta walka - to co lubię.

 

Mój nick w BFie to Raulekk.

Link to post
Share on other sites

podczas grania w BF3 (tylko w to gram) komputer się zawiesza (zero reakcji, jedynie restart) i ekran monitora jest biały. 

 

Sprawdzałem temperatury, wszystko jest w normie, grafika max 63C, CPU 60C, gra jest zainstalowana na HDD (na SDD mam jedynie Windows) 

 

 

Jakieś pomysły ?

Link to post
Share on other sites

looool

wyjebczyli mnie z serwera za staty 40/5 ?! (tdm)

w połowie gry miałem już radoche, że pierwszy raz bede MVP na sam koniec to nie.... i jak się nie mylę to nie dostałem punktów za mnóstwo baretek i 20000 pkt. za 2 medale :(

 

/edit

a cicho! dostałem punkty ;D ale mvp nie ;( :P

Edytowane przez Ladros
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Za równe dziesięć dni, czyli na 26 marca zaplanowana jest konferencja EA DICE na targach Game Developer Conference, ale już teraz zaczęto podgrzewać atmosferę "wyciekającymi" materiałami!

Oto pierwszy z nich!
 DUŻY OBRAZEK  - tutaj w pełnej rozdzielności.

Specjalnie dla was mała analiza obrazka

Każdy posiadający gałki oczne i sprawny nerw wzrokowy zauważy na obrazku żołnierza (tradycyjnie), tym razem biegnącego, którego postać otoczona jest pomarańczową poświatą.

W dłoni trzyma pistolet  MP-443 Grach  , a do kamizelki na przyczepiony zmodyfikowany karabin snajperski  M39 EMR.  Za nim znajduje się czołg M1 Abrams (po lewej stronie) oraz  IAV Stryker  (po prawej).

Najciekawsze są jednak obrazki powstałe na wcześniej wspomnianej pomarańczowej poświacie, a najbardziej dającym do myślenia jest ten znajdujący się najbliżej naszego bohatera (po prawo).

Nie uwierzycie, ale jest to panorama Szanghaju! Spójrzcie na te zdjęcia i porównajcie z obrazkiem:  link1  , link2  , link 3.  Czyżby twórcy sugerowali nam nowe miejsce akcji? A przynajmniej lokację kilku misji?

Skąd wiem, że kilku? Spójrzcie na inne obrazki. Ten najbliżej prawej krawędzi pokazuje jakąś kolejkę linową (przyp. autora). Ten troszeczkę niżej jest prawdopodobnie pociskiem lecącym w zwolnionym tempie, a ten schowany pod literką E to moim zdaniem F22 Raptor (ewentualnie F35) lub jak podsunął mi jeden z czytelników bloga, może to być chińska maszyna Chengdu J-20. Biorąc pod uwagę plotki, które pojawiły się już całkiem dawno, żę w BF4 powróci trzecia grywalna strona konfliktu.


Czyżby to sugerowało, że BF4 podobnie jak konkurencyjne Modern Warfare 2 i 3 rozgrywać się będzie na całym świecie? Czy możliwe, że któryś z

SPOILER ALERT!!! SPOILER ALERT!!! SPOILER ALERT!!! SPOILER ALERT!!!
terrorystów jednak zdołał uciec i wysadzić bombę atomową? A gość, którego rozwaliliśmy w 3 był przykrywką, która miała odciągnąć nas od prawdziwego celu? Kto wie. Przekonamy się być może już niebawem.
JUŻ PO

Nie mogę się tego 26 marca doczekać! Jedno wiem już dziś. Te gra znajdzie się w moim napędzie najpóźniej w dniu premiery.
 

*AKTUALIZACJA*
http://img706.imageshack.us/img706/8875/62415101515930028898091.jpg

Edytowane przez oskarsom
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...