Skocz do zawartości

Recommended Posts

No w sumie to zrobiłem sobie nowy profil w afterburnerze na OC i memki na 1235MHz, ale teraz grałem na tych samych ustawieniach i było dobrze.

I nie, pierwszy raz takie coś widzę :D

 

Może pamięci się grzeją bo nie mają radiatorów, ale to bym musiał Rivę odpalić i do loga.

Link to post
Share on other sites

Właśnie stało się coś dziwnego o.O Mój ekran podzielił się na dwie części, a nawet tak jakby przesunął - że lewa krawędź ekranu była na środku a reszta się przesunęła. Wyłączyłem BFa a w systemie dalej tak mam, chciałem zmienić rozdzielczość to na każdej pasy były czyżby niespełna roczny 6870 już padał? :P Przepraszam za jakość ale nagrywane tosterem, i mimo wszystko widać to... coś. Nawet ilość FPS pokazywana przez FRAPSa jest na środku :/http://dl.dropbox.com/u/14909412/video-2012-02-03-17-38-24.3gp Po tym zobaczyłem log z Afterburnera i grafa maksymalnie 82 stopnie

miałem to samo dałeś za duże OC na pamięci karty

Link to post
Share on other sites

PDW-R i Claymore'y na Metro rządzą! Ale frajda z gnębienia ludzi :D

Mi bardzo podszedł PKP ze zwiększonym magazynkiem robi niezły przesiew. Miny pułapki na metro to istny hardcor. Coś czyje że w najbliższym patchu zrobią z nim to samo co z celownikiem termowizyjnym (zbyt łatwo nabija się fragi)

Edytowane przez dante2kx
Link to post
Share on other sites

@dante

Osłabianie min byłoby głupotą, bo M18-stki mogą zrobić krzywdę na dystansie kilkuset metrów. Dzisiaj grałem na Metro i koleś przebiegł przez drzwi z miną i nie zginął.

 

@Michał

Z BC2 chciałbym celownik 12x, którego siatka celownicza się nie rozjeżdża. W BF3 przy ruszaniu bronią linie zmieniają szerokość i pojawia się problem z czytelnością.

Miło byłoby też pograć na kilku starych mapach.

 

Jeszcze taki drobiazg: http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/19911042/1/352126611/

Edytowane przez juggler
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...