Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zostawcie go, zaraz sobie krzywdę zrobi chłopak z powodu jakiegoś call of duty, a gdybyś przestrzegał ograniczeń wiekowych PEGI dziś nie miałbyś takich problemów, niech to będzie przestroga dla innych, "Nie grajcie w gry nie przeznaczone wiekowo dla was!". :wariat:

Link to post
Share on other sites

a juz mial byc moj ostatni post w tym temacie servery MW3 czekaja a ja dalej siedze tutaj odpowiem na ten ostatni i juz znikam stad bo dluzej nie wytrzymam w tym smietniku :) przyjacielu to ty wyraznie nie posiadasz zdolnosci czytania z zrozumieniem i takie pojecie jak ironia jest ci obce ale czego spodziewac sie po graczach BF3 ? jak sie nie sluchalo pani o ,,polaja,, (rowniez przepraszam moja nauczycielke jak czyta moje posty na tym forum za literowki orty itd.. :P) takie efekty a taki duzy chlopiec jak ty powinien miec jakies rozeznanien teraz betonie info dla ciebie z wikipedi ,,ironia-sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy. W klasycznej retoryce ironia stanowi jeden z tropów, jest zaliczana także do podstawowych kategorii w estetyce. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.,, mam nadziej,ze wyjasnilem ci dlaczego w moim poscie uzylem tego sformulowania ,,a nie jak piszesz w jakies wersji za 500 zł.

 

Btw Jesli myslisz, ze skopiujesz i wkleisz kilka terminow z wikipedii ktore sa dla kazdego oczywiste i wydaje ci sie ze tym zablysniesz usprawiedliwiajac swoja wspaniala " estetyke" pisowni a'la " samochUd " to sie grubo mylisz.....

 

Teraz mogę iść spać z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku :Dhttp://img685.imageshack.us/img685/1411/bf3wynik.jpg Byłby jeden zgon gdybym nie moja chęć pomocy bliźnim przy pomocy defibrylatora... Faceta reanimowałem, a chwilę później padłem :P

 

uuuuu grubo , widze konkretnie zapodales :D Mi za to udalo sie zgarnac 3 pod rzad lezacych obok siebie typkow ze snajpy na odleglosc 690 metrow ukrywajacych sie na jednym dzwigu :P

Link to post
Share on other sites

Jest już B3 tweak guide jakby co ;)

 

http://www.geforce.com/Optimize/Guides/battlefield-3-tweak-guide

 

Całkiem ciekawy pod kątem sprawdzenia jakie opcje mają największy wpływ na fps i jakie różnice są przy włączeniu lub wyłączeniu.

Zaskoczyło mnie to, że gra praktycznie wygląda identycznie na low i na ultra (PRAWIE). Chyba największa różnica jest pomiędzy texturami low i ultra. Reszta opcji jakby kosmetyczna.

Link to post
Share on other sites

uuuuu grubo , widze konkretnie zapodales :D Mi za to udalo sie zgarnac 3 pod rzad lezacych obok siebie typkow ze snajpy na odleglosc 690 metrow ukrywajacych sie na jednym dzwigu :P

Trzech na jednym dźwigu, hehehe :D

Ja trzy dni temu załatwiłem snajpera (campera) czającego się na taśmociągu przy pomocy SMAW :P

Link to post
Share on other sites

Ja lubie snajperow bo to bardzo urozmaica rozgrywke, nigdy nie wiadomo skad mozna dostac kulke i gdzie sie ukrywaja, jak to na wojnie;) sam gram na przemian z reguly inzynierem albo snajpem w zaleznosci od mapy i potrzeb druzyny tyle ze jak juz zdecyduje sie na snajpa to nie leze w miejscu tylko latam jak opentany z pistolecikiem z latareczka bo w miejscu nie usiedze, za to jak ktos mi zacznie strzelac z daleka to zmieniam na m95 i sprzedaje head shoota:P Trzeba bedzie sie umowic na jakas rundke na goraczce ;)

Link to post
Share on other sites

Maniuox Fan boy CODa Inni napisali ci wszystko. Wiadome było od początku, że cod jak co roku lepiej się sprzeda. No bo.. Call of Duty. Jeszcze rok temu najlepszy FPS. Ale po paru latach na jednym silniku i tej samej fabule (jak pisałeś wcześniej) warto byłoby zmienić. BF to tytuł z półki niżej, ale w tym roku miażdży Call of duty. Wiem, że nie zmienisz zdania, bo jesteś tzw. fanboyem, ale przyjmij fakty :) Może za rok, może za rok :) pozdr

Edytowane przez Bichits
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Początkowo miałem zamiar wyprowadzić manio...trola z błędu, ale szkoda mi klawiszy na takiego cepa ;) BTW, kto jest chętny na wieczorne rozgrywki tak jak dawniej za czasów BC2? :P

Ja moge jak coś :P Jestem na Originie więc pisz kiedy chcesz. :D

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

Wyszła, kilka minut mieliło, ale zmian nie zauważyłem - tak samo dobrze jak wcześniej chodzi :P

 

Przydałby mi się ktoś ogarnięty do coopa jutro... wszystkie misje przelazłem na normal, 5 zostało na hard ;)

Link to post
Share on other sites

Gadałem wczoraj z kumplem, który powiedział, że kilka dni wcześniej oglądał z drugim kolegą na YT filmy z rozgrywki na maksymalnych ustawieniach...

Stwierdzili, że czas zmienić komputery bo byli pod wrażeniem jak ta gra wygląda i jak wygląda multiplayer :D

Link to post
Share on other sites

@Thorin49, znajomy ma ją na ultra w multi, ja co prawda też ją bym odpalił ale jednak wole więcej FPS'ów. I według mnie różnica graficzna jest niewielka. Krzaki i tak wyglądają jak powycinane z papieru, no może bardziej błyszczą. Na prawde mało się traci grając na mniejszych ustawieniach. Efekty są tak samo epickie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...